POZVÁNKA: Čokoládový festival v Brně, od 17. do 19. listopadu v Pavilonu G1 na Výstavišti!

Čokoládový Festival 2023 v Brně pořádaný agenturou ChrisEvents, je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou!
Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u více než 60 stánků: ČokoKebab, Kamelie – víno z Francie, Mr.Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Chocothopia, Judith sweet art, Kamila Chocolates, Čokoládova torvarna, Racio, Marmelalada, Passion Chocolate a mnoho dalších.
Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nebude chybět nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem…

Víc informací v článku!

U příležitosti čokoládového festivalu bude letos pro děti, ale i pro dospělé, připravená neuvěřitelná výstava balónků! Společnost Balonkar.cz, v jejímž čele stojí umělec Tomáš Okurek, se usadí v suterénu areálu a vyrobí sochy z více než 60.000 balónků!! Téma zní „Pohádky“. Všechny balónky jsou vyrobeny z 100% rozložitelného latexu.

Tato výstava bude součástí festivalu čokolády v Brně. Dostanou se na ni pouze návštěvníci festivalu.

Program nabízí mnohem víc. Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku od Foodblogerky Květy Vondrákové: kreativní a zdravé vařeni s čokoládou. Děti si budou moct připravit sladké dezerty s Václavem (Mr. Vonka). Judith Sweet Art vás naučí výrobu čokoládových makronek. A Chocolatier Nikolya Dansev předvede, jak s dětmi vyrobit čokoládové lanýže. Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní Marmeládou.

Vstupné činí 90,- Kč (60,- Kč pro seniory/ 60,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Brno Čokoládový Festival 2023 na www.cokoladova-festival.cz

Letos se těšte i na zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu se bude konat hra o poklad! 5 klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budete moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od  sponzorů a s odměnou 5.000 Kč!

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín 17. – 19. 11. 2023 do svých kalendářů!

ODKAZ: ČOKOFEST BRNO /  web
ODKAZ: ČOKOFEST BRNO / událost na Facebooku