Podcast: vyzpovídala jsem průvodkyni životních změn, Martinu Cavallo!

Vynikající brněnskou terapeutku a průvodkyni životních změn – Martinu Cavallo – jsem vám na svém blogu prostřednictvím článků již několikrát představila. Martina nabízí lidem pomoc formou sezení a terapií, kdy společně proberete osobní témata, problémy, situace, které vás tíží a stresují… Martina vám pomůže najít ztracený směr na vaší životní cestě, poradí vám, jak se dokázat správně rozhodnout, nebo jak se zbavit na první zdání neřešitelného problému…
Jak terapie u Martiny probíhají, pro koho jsou určené, co lze očekávat – i pro dlouhodobé zlepšení vašeho stavu? Martinu jsem vyzpovídala v rámci podcastu, který jsme natočili v brněnském podcastovém studiu PromoPeople. Výsledný rozhovor formou videa si můžete poslechnout v následujícím článku…

Martina Cavallo je nesmírně empatická, milá a vstřícná žena, která je – alespoň dle mého vlastního pocitu – přímo stvořená pro profesi, kterou dělá. Opravdu, už během prvních pár minut, kdy s Martinou mluvíte, získáte doslova osvobozující pocit, že jste na správném místě a hlavně, ve správných rukou.

Martina, která je dle svých slov „průvodkyní životních změn“, což je mimochodem i velmi výstižné, vám dokáže pomoci ve složitých situacích, se kterými se čas od času na své životní cestě setkáváme naprosto všichni.

Pro koho jsou terapie určené, v čem konkrétně vám Martina dokáže pomoci? Jak sezení probíhají, co lze očekávat, jakým způsobem a kdy může přijít zlepšení vašeho stavu?

Na to vše a mnohem více jsem se Martiny zeptala během našeho rozhovoru – měla jsem totiž tu čest i možnost být v pozici moderátorky a Martinu vyzpovídat v rámci natáčení podcastu.
Podcast jsme natáčeli v brněnském podcastovém studiu PromoPeople – kde jsem svůj první podcast natáčela i já (mrknout můžete ZDE).

Celý náš rozvor si můžete pustit přímo zde – přejeme hezký poslech:

 

Mimochodem, u Martiny můžete koupit pro své blízké i poukazy na Vánoce, věřím, že takový dárek by jistě mnohé potěšil!

K Martině Cavallo se můžete objednat pod tímto odkazem: https://by-martina-cavallo.mozellosite.com/kontakt/

Martina Cavallo působí v Brně na nové adrese, na Palackého třídě 124 v novém Semilassu, první poschodí vlevo.

ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / web, rezervace
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / facebook
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / instagram

Podcastové studio PromoPeople najdete v Brně ve Starém Lískovci na ulici U Leskavy 729/30.

ODKAZ: PromoPeople / web
ODKAZ: PromoPeople / facebook
ODKAZ: PromoPeople / instagram