Jak se zbavit celulitidy, zlepšit stav pokožky a podpořit zeštíhlení? Vyzkoušejte ošetření na LPG!

Věřím, že už jste mnohé o přístroji LPG a jeho účincích na pokožku slyšely – a určitě jen samé pozitivní ohlasy. Opravdu, ošetření tímto přístrojem je velmi oblíbené, protože účinek je znát – a to zejména ve směru eliminace celulitidy, zpevnění pokožky, ale také odbourání tuku. Je to skvělá volba, pokud jste na cestě za lepší, pevnější postavou – pravidelná ošetření na LPG vám pomohou rychleji svého cíle dosáhnout.
V Brně si na LPG můžete zajít do Studia Bella Donna na Skácelově 23 – sama jsem zde byla a mohu jen doporučit. :)
Víc v mém následujícím článku…

V dnešní době existuje celá řada velmi účinných přístrojů, jejichž působením můžeme podpořit hubnutí, zlepšení stavu pokožky a třeba i odbourání celulitidy… Všechny tyto uvedené kroky nám pomůže dosáhnout zejména přístroj LPG – věřím, že jste o něm mnozí už minimálně slyšeli.

Přístroj LPG intenzivně působí na naši pokožku i podkoží zároveň. Podotýkám, že ošetření je zcela bezbolestné – sama jsem zkoušela a upřímně, mně byla celá terapie naopak příjemná. :)

Cílem pravidelných ošetření na LPG je zejména zlepšení stavu pokožky – celkově se posílí její pružnost, zároveň LPG velmi příznivě působí na eliminaci strií, jizev a také, dokáže nás zbavit celulitidy! A toto potvrzuje mnoho žen – dámy, celulitida nás v různé míře trápí všechny – LPG nás jí pomůže zbavit, ať o tomto víte! :)

Při ošetření na LPG dochází také k odvodnění a odbourání tukové tkáně – vše odchází přes lymfatický a vylučovací systém z těla pryč.
Mimo to, působení přístroje LPG také stimuluje vlastní produkci elastinu a kolagenu.

Na ošetření přístrojem LPG si můžete zajít do brněnského Studia Bella Donna na Skácelově 23 – právě zde mají i nejnovější model přístroje LPG.
Ošetření tu můžete absolvovat jak tělová, tak obličejová. Probíhají se stejným přístrojem, jen se mění hlavice, kterou se procedura provádí.

Na obličeji přístroj LPG působí na posílení kontur a zvýšení elasticity pleti.

Přístroj LPG funguje na principu podtlaku, kdy dochází k „nasávání kožní řasy“ – podtlak působí, a to v různých intenzitách, kdy terapeutka tuto sílu může nastavovat. 

Terapeutka provádí ošetření podle přesně daného, řízeného programu, kdy se zaměřuje na určité partie těla, nebo obličeje.

Vřele vám doporučuji ošetření na LPG vyzkoušet! Velmi záhy se totiž přesvědčíte o pozitivním účinku – minimálně rychlé odvodnění je patrné ihned. Pro celkovou podporu hubnutí, ale i pro zlepšení stavu pokožky naprosto skvělé!

Studio Bella Donna najdete v Brně na Skácelově 23, objednat se můžete telefonicky na čísle 739 151 482.

ODKAZ: STUDIO BELLA DONNA / web

ODKAZ: STUDIO BELLA DONNA / facebook
ODKAZ: STUDIO BELLA DONNA / instagram