Tip na Vánoce – poukazy do centra leteckých simulátorů Buď Pilot! Navíc, po celý listopad poukazy zasílají zdarma poštou!

Co si budeme povídat, Vánoce tady jsou už za chvíli! Určitě si (stejně, jako já :) každý rok říkáte, že dárky už nebudete nechávat na poslední chvíli… A věřte, s takovým přístupem budete mít nejen méně stresu, ale můžete získat třeba i zajímavé výhody! 
Jako každý rok pro vás budu mít tipy na zajímavé a originální dárky pro vaše blízké – a věřím, že oceníte i moje doporučení v následujícím článku! Coby vánoční dárek jsou totiž skvělou volbou poukazy na letecké simulátory do brněnského centra Buď Pilot, znáte? „Zalétat“ si zde můžete celkem na 6 simulátorech různých letounů!
POZOR – pokud si koupíte jakýkoliv typ poukazu, zašlou vám ho nyní v dárkovém balení poštou zdarma! Tato akce platí pouze po celý listopad, v prosinci už bude služba zaslání opět zpoplatněna. Využijte toho! Poukazy můžete vybírat přímo na webu www.budpilot.cz, nebo je můžete zakoupit také každý den v cukrárně Cukrové nebe v centru Brna (Orlí 516/20).
Víc na webu!
Zážitek z letu v leteckých simulátorech je něco zcela nevšedního – a jsem si jistá, že každý, kdo něco takového zkusí, budete na takové chvíle jistě vzpomínat celý život.
Sama jsem simulátory v centru Buď Pilot vyzkoušela všechny a bylo to naprosto úžasné! Však ruku na srdce, kdo z nás má v běžném životě možnost usednout do kokpitu obřího dopravního Boeingu, nebo si vyzkoušet let německou legendární stíhačkou Messerschmitt!
V centru leteckých simulátorů BUĎ  PILOT, které najdete u nás v Brně, konkrétně na Úvoze 447/120, můžete zkusit „pilotovat“ již celkem 6 typů letadel!
Simulátory to jsou naprosto dokonalé, věrohodné a autentické – patří mezi ně Boeing 737MAX, stíhačka F-16, stíhačka F-18, legendární letoun z 2. světové války SPITFIRE
…exkluzivitou je zde pak i unikátní simulátor německé legendární stíhačky Messerschmitt Bf 109.  Na tomto stroji létala největší esa německé říše během 2. světové války a jedná se o nejvíce vyráběný stíhací letou na světě – dohromady jich bylo vyrobeno přes 33 000.  
Techniky nejdokonalejším typem je pak loňská novinka – simulátor s virtuální realitou!
Elektrická plošina se 6 nohami nabízí zdvih 60cm a náklony 30°, diky které ucítíte každou zatáčku a stoupání nebo klesání. Pro simulaci vibrací se pak používají speciální reproduktory, které simulují například vysunutí podvozku nebo klapek.
Letos v centru Buď Pilot aktualizovali software na většině simulátorů – vizualizace jsou tak propracovanější, krajina má lépe specifikované detaily, efekty zbraní na vojenských simulátorech vypadají ještě více realisticky…
To jen v krátkosti, abyste věděli, jaké úžasné zážitky vás v centru Buď Pilot čekají!
Zpátky ale k tipům na vánoční dárek – centrum Buď Pilot nabízí i dárkové poukazy, můžete vybrat buď konkrétní letecký program, nebo volný poukaz, kdy si obdarovaný vybere takový, který ho nejvíc zaujal.

 

Mimochodem, poukazy jsou k dostání v zajímavých cenových relacích, a to už od cca 990,- výše! Jsem si jistá, že poukazem na takový zážitek rozhodně uděláte obrovskou radost – tatínkovi, manželovi, bratrovi…ale klidně i nějaké dámě! I za sebe potvrzuji, pilotovat letadlo je jedinečným zážitkem.

Jak píšu v úvodu, centrum leteckých simulátorů Buď Pilot má na celý listopad akci – každý zakoupený poukaz zasílají zdarma v dárkové obálce poštou – získáte tak dárek na Vánoce vytištěný na kvalitním papíře a s ozdobnou obálkou (stačí napsat jméno, které si přejete na obálce uvést).
POZOR – tato akce trvá jen do konce listopadu, v prosinci už bude tato služba opět zpoplatněna. 

Dárkové poukazy mají platnost 11 měsíců. 

Poukazy jsou k dostání přímo na webu Buď Pilot, nebo je můžete zakoupit také každý den v cukrárně Cukrové nebe v centru Brna (Orlí 516/20).

Vánoce se blíží! Myslete na dárky včas, vyplatí se to!

Simulátorové centum BUĎ PILOT najdete v Brně, na adrese Úvoz 447/120.

ODKAZ: BUĎ PILOT / web
ODKAZ: BUĎ PILOT / facebook
ODKAZ: BUĎ PILOT / instagram