Podzimní pohoda v Omni café & fit studiu

Jedním z mých oblíbených míst v Brně, kam se vždy ráda vracím, je rozhodně Omni café & fit studio, které najdete v Brně – Medlánkách, na Třešňové ulici. Vládne tu neskutečná pohoda, klid! Zkrátka, chodím sem ráda, většinou na kávu a něco dobrého, ovšem, teď naposledy jsem se tu zdržela déla a zacvičila jsem si zde i jógu. Mají tu právě i sál na cvičení, velký „tak akorát“ – takže během cvičení je tu pohodová, řekla bych až domácí atmosféra. Víc v mé dnešní reportáži!

Omni café & fit studio jsem vám tu mimochodem na blogu už představila – pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.

Omni je rozhodně jedním z míst, které v Brně všem doporučuji navštívit, už i pro ten klid a pohodu, která tu vládne – je to příjemná kavárnička, bistro i prostor na cvičení – a vše v jednom, na jednom místě! Takže tu opravdu můžete strávit fajn chvíle, při posezení s kamarádkou, na dobré snídani, kterou tu připravují, nebo si můžete zajít zacvičit!

A právě na jógu jsem si sem nedávno zašla i já – a musím vám říct, byla to neskutečně příjemná a fajn hodinka. Sál je tu prostorný, ovšem ne nijak přehnaně velký.

Je tu důležité i to, aby cvičicí měli zachovaný svůj osobní prostor, aby se do sálu pohodlně vešli, dobře viděli na předcvičující… Rozhodně se tu nemusíte bát přeplněných lekcí, kdy je pomalu obtížné se hýbat – bohužel, i s tím se na některých cvičení můžete setkávat.

Do Omni café & fit studia si můžete přijít zacvičit hlavně jógu – ta se tu těší mimořádné oblibě. Jóga se tu cvičí 2x týdně ráno, od 07:00 do 07:55 a pak i později odpoledne, od 17. hodiny. A mimochodem, jednou týdně, ve středu, tu mají i lekci jógy pro děti!

Kromě jógy jsou v rozpisu lekcí i Pilates, Bosu, nebo cvičení Body Vibe – což je tanec na podpatcích! K tomuto cvičení jsem viděla pár videí a vypadá to rozhodně hodně zajímavě!

Zkrátka, nejlepší bude, když mrknete přímo na rozvrh lekcí v Omni café & fit studiu – cvičení je tu přesně vypsané a můžete si rovnou také vytvořit rezervaci. Ovšem jógu, tu vám tu rozhodně i já doporučuji! ;)

Po cvičení – nebo i před ranní lekcí – vám tu nabídnou také čaj…

…nebo můžete samozřejme posedět také v kavárně, dáte si tu kávu, čaj – já doporučuji vyzkoušet jejich vynikající domácí limonády, jsou božské!

A když budete mít hlad, ochotně vám tu udělají něco dobrého, vybrat si můžete ze snídaňového menu. Já tu měla naposledy vynikající bagel s avokádem, hrubozrnnou hořčicí a vajíčkem, bylo to vynikající!

Pokud jste na sladké, tak tu budete doslova jako v ráji! :) Mají tu totiž tolik úžasných dortíků, makronky, nejrůznější dezerty – většinu si sami připravují a mají to fakt výborné!

Navíc, nyní tu mají moc hezkou podzimní výzdobu, takže se vám tu bude trávit čas opravdu příjemně. A co chci taky zmínit – pokud sem pojedete autem, pohodlně zaparkujete kdekoliv na ulici přímo před kavárnou, místa tu bývá obvykle hodně.

Vyražte si do Omni zacvičit, spojte to třeba s posezením s kamarádkou, fajn snídaní, obědem…uvidíte, že budete mít skvělý den a budete odtud odcházet jen pozitivně naladění! ;)

Omni café & fit studio najdete v Brně – Medlánkách, na ulici Třešňová 2.

ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / web
ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / facebook
ODKAZ: OMNI CAFÉ & FIT STUDIO / instagram

Foto: Tino Kratochvíl