Podzimní novinky & výhodné akce v kadeřnictví Jacob & The Stylers

Mám pro vás článek plný novinek a zajímavých informací z kadeřnictví Jacob & The Stylers – sem si chodím nechat upravovat vlasy i já, a to už hezkou řadu let. A jsem tu opravdu moc spokojená, mají tu mou plnou důvěru. Tak pokud hledáte – „kam v Brně na vlasy“, zkuste to právě zde! Navíc, platí tu fajn slevové akce pro studenty a pro vás, čtenáře mého blogu, tu mám studentskou slevu na dámský i pánský střih – sleva je 20%, platí u kadeřníka Khamise, stačí říct při objednání kód „coolbrnoblog“. Čtěte dál!

Upravené vlasy, účes, který vám sedne a sluší, perfektní barva…to je základ pro dokonalou image! Takže, sama to vnímám tak, že volba správného kadeřníka je opravdu velmi důležitá.

Já jsem už spoustu let spokojená v kadeřnictví Jacob & The Stylers, chodím zde ke kadeřníkovi Jakubovi Budínskému, který si umí s mými vlasy poradit. Přesně vždy pochopí to, jaký střih bych chtěla, což je taky super!

Takže, pokud hledáte v Brně opravdu dobré kadeřnictví, navíc i s širokou nabídkou ostatních služeb, zkuste právě Jacob & The Stylers na Dvořákově.

Jak zmiňuji v úvodu, platí zde i různé slevové akce, které můžete taky využít!

Konkrétně – akce „Studentské úterý“ – tato akce zde probíhá každé úterý a platí pro studenty. Sleva je pouze v tento den, a to u kadeřníka Khamise je 50% z ceny střihu dolů, u kadeřníka Jakuba 20% sleva. Tato akce je zde platná až do konce října, stačí ji vždy zmínit při objednání.

Mimo úterní studentskou akci pro vás, čtenáře mého blogu, pak platí ještě další speciální studentská slevová akce, a to u kadeřníka Khamise.
Do konce října tedy platí studentská sleva 20% u Khamise, a to ve všechny všední dny kromě úterý (v úterý platí výše uvedená sleva). Pro tuto slevu 20% stačí říct při objednání kód „coolbrnoblog“.

Novinkou je v kadeřnictví Jacob & The Stylers i služba v ohledu manikúry – nabízí zde aplikaci gel laku se značkou OPI. Ta je obecně velice oblíbená, s touto značkou pracují v salonu již dlouhodobě – a nově zde nabízí tedy i aplikaci gel laku.
Laky i gel laky OPI jsou populární pro svou vysokou odolnost a trvanlivost, což zaručuje vysoký obsah pigmentů. Mimo to, laky OPI nejsou testované na zvířatech.

A poslední zajímavá informace pro vás – do brněnského týmu Jacob & The Stylers hledají posilu, a to v podobě koloristky, nebo koloristy.
Podmínky pro zaslání životopisu najdete na sociálních sítích salonu, FB a IG, viz odkazy níže. Životopisy můžete posílat do konce října.

Salon Jacob & The Stylers najdete v Brně na Dvořákové 10.

ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / web
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / facebook
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / instagram