Podzimní kolekce značky ELISHA!

Bylo mi velkou ctí stát se po dlouhé době opět modelkou a nafotit nové modely podzimní kolekce ELISHA návrhářky Elišky Tomkové. S Eliškou se znám už několik let, ještě z doby, kdy měla v Brně butik a jsem moc ráda, že mě na focení novinek opět oslovila. Její modely jsou mi stylově velice blízké, jedná se o vysoce ženskou módu, neotřelou, originální a hlavně, slušivou. A musím uznat, že i kousky, které představila v rámci své podzimní kolekce, se moc povedly! Fotky i podzimní kolekci ELISHA vám představím v následujícím článku…

Eliška Tomková navrhuje pod svou značkou ELISHA opravdu stylovu módu, střihově propracovanou, z krásných materiálů. Ať už sháníte dobře padnoucí kabát, jedinečné šaty, nebo třeba kostýmek, sukně…to vše vám Eliška ušije.

A v tom je i další kouzlo takové módy! Tím, že každý kousek vzniká přímo pro konkrétní klientku, je zaručeno, že bude opravdu skvěle sedět. Rukávy budou správně dlouhé, délky sukní a šatů také takové, jak vám budou vyhovovat… Na nic takové se u konfekční módy spolehnout nemůžete.

Eliška Tomková šije pro opravdové ženy. Zákaznice se v jejích modelech musí cítit komfortně a vypadat elegantně, zároveň musí oblečení sloužit.
Proto mají šaty i sukně kapsy, materiály jsou praktické a střihy lichotí postavě. Zákaznice jsou především ženy z byznysu, které ocení nejen kvalitu a design, ale také servis a skutečně individuální přístup.
Jednotlivé kolekce se skvěle doplňují a klientky si tak průběžně staví šatník, kde spolu jednotlivé kousky ladí.
Modely si můžete koupit také  na e-shopu https://eshop.elisha-mode.cz/
Skutečné kouzlo Elisha objevíte ale až při osobní návštěvě v jejích salonech ve Velkých Pavlovicích a v Praze. Poznáte hebkost materiálů, pohodlí střihů a hlavně si užijete čas jen pro sebe.
Termín si prosím objednejte na telefonu:  728 067 749 nebo mailem:  elisha@elisha-mode.cz

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: ELISHA MODE / web
ODKAZ: ELISHA MODE / facebook
ODKAZ: ELISHA MODE / instagram