Podzimní inspirace z obchůdku IvaDekor

Nedávno jsem se opět zašla podívat do mého oblíbeného obchůdku s bytovými doplňky a dekoracemi – do IvaDekor na Horovu. Mají tu spoustu krásných novinek, mnohé už i v duchu podzimu. Několik těch úžasných věcí jsem vám nafotila a představím vám je ve své dnešní reportáži.

Pokud si chcete udělat radost, třeba krásným doplňkem k vám domů, nebo pokud chcete potěšit někoho, koho máte rádi, je návštěva obchůdku IvaDekor zárukou úspěchu! Mají tu tolik věcí, které vám to doma zpříjemní, zútulní, nebo se stanou i vaším skvělým domácím pomocníkem.

Já tu vždy obdivuji nádherné skleničky – jsou z české produkce, některé broušené, jiné s vtipnými nápisy, zdobením – mimochodem, právě taková sklenička je i skvělým tipem na dárek! Moje kamarádky už jich pár mají – pořídila jsem právě zde. ;)

Na své si tu přijdou i milovníci svíček! A právě svíčky k přicházejícímu podzimu více než patří. Mají tu mnoho značek, vůní, typů – určitě si najdete takovou, která vám bude vonět.

Radost vám (a nebo někomu jinému) určitě udělají i roztomilé figurky, postavičky – třeba andělíčkové pro štěstí, plyšoví dekorační medvídci…

Jak jsem zmínila, aktuálně tu je mnoho krásných novinek již v duchu podzimu. Mě oslovily hlavně dekorace pro venkovní užití, které se hodí třeba na balkon, terasu, nebo zahrádku.

Nádherné jsou třeba květináče s vřesem – vřes miluji a je to taková typicky podzimní dekorační rostlinka. Mají zde několik druhů vřesů, vazby v košíkách…radost si jen vybrat!

Mezi další podzimní dekorace a doplňky rozhodně patří podzimní dýně, opět si s nimi můžete ozdobit exteriér, třeba terasu, či balkon.

Úžasné jsou i lucerny – podzimní dekorace jako dělané!

Zajděte novinky do obchůdku IvaDekor omrknout na vlastní oči, určitě si i něco hezkého pro radost vyberete. ;)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a nově také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram