Podzimní inspirace z butiku AMANDE

I během podzimu vám budu přinášet inspiraci z brněnských butiků – dnes to bude můj oblíbený butik Amande, který najdtete na Kallabově ul. 2. Mají tu opravdu spoustu novinek, které si rozhodně zaslouží, abyste o nich věděli – stále totiž platí, že butik Amande je jedním z NEJ v Brně! Mrkněte na následující článek se spoustou fotek… :)

Inspiraci z butiku Amande vám přináším pravidelně už pár let a stále moc ráda – jak píšu výše, tento butik je opravdu jedním z těch nejlepších v Brně, mají tu krásné věci, které nepostrádají styl.

Majitelka butiku, Zuzka, má opravdu super vkus a do svého obchodu vybírá věci, na které v jiných brněnských obchodech nenarazíte. Takže, milé dámy, pokud si potrpíte na určitou výjimečnost vašeho vlastního stylu, určitě si v Amande vyberete. :)
Co se značek týká, tak tu koupíte věci od brandů Sexy Woman (džíny), Roberta Biagi, Tensione in, Imperial, Please, Maryley… Boty L’estrosa, Jiudit.

Zpátky ale k podzimním novinkám, které aktuálně v Amande najdete! A že je fakt o co stát!

Nejvíc boží – tedy podle mě :) – tento kabát s maskáčovým vzorem, který je už pár let stále hodně v kurzu. Sama „camouflage“ styl miluju a musím říct, že právě maskáč se i dobře kombinuje, třeba s denimovými kousky, nebo i jinými, výraznějšími barvami.

Trendem tohoto podzimu je i kůže, nebo imitace kůže. V Amande najdete třeba tyto zajímavé koženkové šaty, právě na podzimní nošení super. Krásně k nim budou vypadat jak tenisky, tak i vysoké boty.

Omrkněte zde i super kabáty! Těch mají také velký výběr a musím říct, že každý z nabízených kabátů stojí za pozornost – ať už zajímavým vzorem…

…nebo netradiční barevnou kombinací.

Pořídíte tu i nádherné podzimní šaty! Sama mám tento styl moc ráda – k takovým šatům vypadá skvěle kožená bunda, vysoké boty, nebo klidně i tenisky…

A když už píšu o botách – tak v Amande mají opravdu dokonalé podzimní boty! Tenisky, vysoké boty – velice originální, zajímavé a hlavně, také moc pohodlné!

Jak se vám novinky v Amande líbí? Za mě naprosto super! Stavte se je omrknout na vlastní oči… :)

Butik Amande 2 najdete na ulici Kallabova 2.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook