Podzim v Sugarbird Brno

Podzimní kolekce dorazila už i do našeho oblíbeného obchůdku Sugarbird Brno, který najdete v samém centru Brna, hned naproti Velkému Špalíčku.

Módu Sugarbird mám opravdu ráda, protože jsou to kvalitní, originální, pohodlné a krásné věci. Líbí se mi i to, že tu mají jen pár kousků od každého, takže by se Vám nemělo stát, že potkáte někoho ve stejném oblečení, to by byla fakt náhoda. Některé šaty jsou k dostání pouze v jednom kuse, jako například tyto „Amazonky“.

Šaty, které se jen tak nevidí. Jsou prostě jiné. Vypadají nádherně a jsou pohodlné. Když si v nich vyrazíte, musíte počítat s tím, že se na Vás lidi budou koukat! Ale přesně o to Vám jde, že ano? Protože tento typ šatů si koupí jen ten, kdo si na ně troufne. Nepůjdete s davem.

image

Další unikát byla tato veliká, dlouhá sukně! Tento rok se se sukněmi roztrhl pytel a i ty z nás, které sukním moc neholdují, „změkly“. A proč ne! Sukně je prostě ženská záležitost a musí se jí využít. Dlouhé, krátké, upnuté, široké…jděte do nich.

image

A ještě jedna maxi sukně. Tato byla lehoučká, jako pírko a z fajn chladivého materiálu. Krásně podtrhne ženskou postavu.

image

Overaly jsou pohodlnou záležitostí a získaly si nás. Tento overal je spíše slavnostního rázu. Super do práce, ale využít ho můžete v podstatě k jakékoliv příležitosti a budete se s v něm cítit fajn. Dovedu si ho představit na ples k nějakému pěknému vršku, ale i někam na párty ke kožené bundičce.

image

V každé kolekci Sugarbird nechybí sexy šatičky. Takže když budete shánět šaty, víte kam jít! :) Najdete tu šaty všech barev a ke všem příležitostem.

image image

Teď tu máme pár sportovních kousků. Teplákovka je z příjemného tenkého materiálu. Střihově velmi povedená, dělá krásnou postavu. Teplákovky jsou oblíbený kousek v mém šatníku. Mám jich několik a beru si vždycky minimálně jednu sebou, když vyrážíme někam na výlet, nebo na dovolenou. Krásné jsou i legíny, které můžete vzít do fitka, na výlet, jít si v nich zaběhat a budete vypadat šik. Nebála bych si je vzít i k podpatkům a krátké bundičce, jsou lesklé, takže mají šmrnc.

image image

V Sugarbird Brno se můžete těšit na nové kousky každých 14 dní.

Obchod najdete na  Dominikánském náměstí 11.

ODKAZ: SUGARBIRD BRNO/web
ODAKZ: SUGARBIRD BRNO/facebook