Plavky & sportovní sety z nové kolekce v obchodě Litex Brno

Možná si říkáte – psát o plavkách v listopadu… Ale věřte, že mnozí sháníme právě plavky i v jiné měsíce, než jsou ty vyloženě letní… A najít hezké, dobře padnoucí plavky, navíc v široké škále střihů a velikostí opravdu není jen tak… 
Zárukou ovšem je v tomto ohledu návštěva obchodu Litex Brno (v Alfa pasáži). Tady totiž plavky koupíte celoročně! Vyberete tu jak klasické – dvoudílné, jednodílné, tak i plavky plavecké, nebo různé „střihové speciality“ – třeba plavky typu tankini. Takže pokud plavky sháníte, nebo v budoucnosti budete, stavte se právě do obchodu Litex Brno!
Mimo plavky jsem vám zde tentokrát nafotila pro inspiraci i novou kolekci sportovních setů na cvičení – legíny, sportovní podprsenky a mikiny…
Víc v článku!

Všimli jste si, že v mnoha obchodech, kde plavky běžně v létě koupíte, v zimě rozhodně nepochodíte? Opravdu, sehnat na podzim, v zimě…hezké, kvalitní, dobře padnoucí plavky se zdá být často téměř nemožné…

Zárukou je ovšem návštěva obchodu Litex Brno! Tady totiž plavky koupíte celoročně – a to v široké škále mnoha modelů a typů. Mimochodem, plavky tu mají nejen pro nás, ženy, ale i pro muže, nebo pro děti!

Plavek je v obchodě Litex Brno opravdu až neskutečně pestrý sortiment, a to po celý rok. Věřte, plavky tu můžete vybírat a zkoušet klidně i celé hodiny – buďte si jistí, že perfektně padnoucí model zaručeně najdete.

Oceníte i velmi široké rozpětí velikostí!
Jednodílné dámské plavky tu nabízí ve velikostech 36 až 56.
Dvoudílné dámské plavky jsou zastoupeny ve velikostech 36 až 50. Plavkové podprsenky jsou ve velikostech košíčků C – F.

Určitě uvítáte i možnost nakombinovat si velikosti plavkové podprsenky a plavkových kalhotek.

Jak jsem zmínila výše, v obchodě Litex Brno koupíte v ohledu plavek i netradiční a zajímavé střihy. Patří mezi ně právě i tankini – dvoudílné plavky s volnějším topem. Tento střih uvítají dámy, které řeší partie bříška, hodí se také pro maminky po porodu.

Plavkové kalhotky tu najdete v mnoha střizích – v oblibě jsou i kalhotky s vyšším pasem, které opět hezky kryjí a formují bříško.

V obchodě Litex Brno je už také značná část nové kolekce – v rámci té najdete super kousky pro běžné nošení (které jsem vám mimochodem představila nedávno, více ZDE).

Opravdu velmi vydařené jsou sety na cvičení – legíny, sportovní topy a podprsenky a také mikiny.
Vše samozřejmě můžete koupit i samostatně.

Jednotlivé kousky jsou ovšem v podobném designu, takže si můžete vytvořit i kompletní ouftit.

Legíny Litex jsou velmi příjemné, pohodlné a hlavně, nejsou průhledné! Což určitě také uvítáte. :)

Dámy, pokud budete potřebovat plavky, nebo i hezký outfit na cvičení – víte, kam se stavit! :)

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram