Nová kolekce v obchodě Litex Brno!

Česká tradiční značka Litex je mimořádně oblíbená, a to už spoustu let. A stále má co nabídnout! V nových kolekcích vždy najdete mnoho  stylových kousků z příjemných materiálů – pro běžné denní nošení, na sportovní aktivity a také plavky! 
V Brně módu Litex koupíte v obchodě Litex Brno v Alfa pasáži a já vám budu i tuto sezónu právě z této prodejny přinášet pravidelné reportáže, ať máte o aktuální nabídce zde přehled. :)
Nyní je tu k mání už značná část nové podzimní kolekce – vybírat můžete mikinové šaty, legíny, sety na cvičení, softshellové kousky a také právě plavky! Ty v obchodě Litex Brno totiž koupíte z pestré škály celoročně… Víc v následujícím článku se spoustou fotek.

Česká značka Litex patří k jedněm z mála, které se na české módní scéně drží v popředí zájmu již 31 let. Litex už se stal i jistým synonymem pro kvalitní sportovní módu a hlavně, pro plavky.

Oblečení Litex je ušité z velmi příjemných, kvalitních materiálů, kdy je vždy kladen maximální důraz na to, abyste se v daném kousku cítili příjemně a pohodlně.
Z kolekcí Litex si vyberete módu téměř pro všechny příležitosti – na každodenní nošení, na sport, na „doma“, já tu oceňuji vždy i obrovský výběr plavek – nespornou výhodou je jejich celoroční dostupnost v obchodě Litex Brno. A ruku na srdce – třeba v lednu se plavky shání opravdu velmi těžko…

Já vám budu z obchodu Litex Brno opět přinášet pravidelné reportáže, ať máte o aktuální nabídce zde přehled.

V rámci tohoto článku vám představím výběr kousků z nové kolekce!

Určitě se vám budou líbit mikinové šaty, ty jsou od značky Litex opravdu populární! Jsou k dostání v několika barvách, z různých materiálů – zateplené s hřejivým kožíškem, fleecové, nebo vyloženě mikinové…

Tyto šaty můžete nosit téměř celoročně, v chladnější dny pod ně můžete vzít legíny, nebo i džíny…

V aktuálním téměř letním počasí pak určitě vynosíte i šaty z lehčích materiálů, jsou opět velmi příjemné, pohodlné. Hodí se i k nim i punčochy, nebo slabší legíny.

V obchodě Litex si vždy zaručeně vyberete také legíny! Ať už vyloženě sportovní, tak i volnočasové – super jsou třeba i širší legíny se střihem mírně do zvonu… Šijí se ve zkrácené i prodloužené variantě.

Krásné jsou pak i sportovní sety, sportovní podprsenky a komplety na cvičení! I ty jsou už obchodě Litex Brno z nové kolekce.

Pestrá je pak i škála domácího oblečení. Super jsou třeba teploučké fleecové vesty, jsou v prodloužené délce, zahřejí vás!

Velmi příjemné jsou pak i různé mikiny – přes hlavu i na rozepínání. Mají perfektní střihy, hodí se třeba i ke sportovním kompletům.

Jak jsem uvedla, stále je v obchodě Litex Brno mnoho krásných plavek – ty vám ale představím v rámci samostatné reportáže.

Zastavte se do obchodu Litex Brno mrknout, určitě si něco hezkého vyberete!

Obchod Litex najdete v Brně na Jánské 454/11, vchod je z pasáže.

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram