Hledáte ideální místo pro váš vánoční večírek, setkání, oslavu…? Zkuste Cubana Bar v centru Brna!

Blíží se období vánočních večírků, oslav, firemních setkání… a mnozí možná hledáte místo, kde takovou akci zorganizovat. A právě jeden velmi příjemný bar se dvěma salonky, který je na tyto události přímo ideální, bych vám ráda doporučila! Znáte Cubana Bar na Jezuitské 3? Právě zde to má skutečně velké kouzlo a pohodovou atmosféru! Večírek vám na přání může zpříjemnit i řízená degustace prémiových rumů, zajistí vám tu catering a v jednom ze salonků si můžete třeba udělat i soukromou karaoke party!
Co je také moc fajn – neúčtují si tu nic za pronájem prostor! Oceníte zde i obrovský sortiment nápojů – prémiové rumy, míchané koktejly a další drinky… Čtěte dál!

Blíží se předvánoční období, mnozí jistě hledáte vhodné místo, kde uspořádat vánoční večírek – ať už pro zaměstnance firmy, přátele, kolegy, nebo i pro rodinu… Najít ideální prostor často není jen tak, zvláště, když požadujeme služby na úrovni, pestrou nabídku drinků, zajištění cateringu a třeba i netradiční program k tomu… A mimo to, za akceptovatelné peníze.

Věřím, že místo, které vám v následujících řádcích doporučím, by vás mohlo přímo nadchnout!
Jestlipak znáte brněnská Cubana Bar na Jezuitské 3?

Já už vám tento příjemný bar nedávno představila – a to zejména v souvislosti se skvělými míchanými drinky, které tu nabízí (více v mém článku ZDE).

Tento bar se už pár let řadí k velmi oblíbeným brněnským podnikům – a to pro stylové prostředí (mají tu opravdu nádherný bar), pestrou škálu nápojů a hlavně, pro pohodovou, příjemnou atmosféru, kde si večer maximálně užijete.

Cubana Bar je v první řadě bar rumový, s velmi pestrou nabídkou prémiových rumů – právě rumů je tu rozhodně nejširší škála v centru Brna! Můžete jich zde ochutnat přes 500 – takže i zkušení rumoví znalci si tu jistě přijdou na své. Mimo rumy, vyzkoušejte zde i míchané koktejly, mají opravdu vynikající – na vyhlášené mojito sem chodí hosté i pravidelně!
V Cubana Baru se konají i časté rumové degustace – přesné termíny pak najdete přímo na webu baru.

Já vám chci tento bar doporučit právě pro nejrůznější uzavřené akce, večírky, oslavy, firemní setkání, teambuildingy…

Ve spodní části baru najdete dva uzavřené salonky, které jsou pro tyto akce přímo ideální!

Salonky mají kapacitu každý kolem 25 osob. V jednom ze salonků nechybí také aparatura a monitor – využít můžete třeba pro oblíbené karaoke party! Myslím, že jako zpestření vánočního večírku skvělý program!

Druhý salonek má charakter spíše chill out místnosti, je tu ideální prostor pro rautové stoly, catering…

Právě občerstvení, rauty…vám zde velmi rádi připraví dle vašich požadavků!

Tím, že Cubana Bar je barem zejména rumovým, můžete se domluvit také na řízené degustaci rumů – opět zpestření pro vaši akci.

Samozřejmě není překážkou i menší výzdoba prostor, oceníte, že pan majitel má velmi vstřícné jednání, domluva na každé akci je zcela individuální.

Co je velmi podstatné zmínit, v Cubana Baru si neúčtují NIC za nájem prostor! Platíte zde pouze za konzumaci nápojů, případně za objednaný raut. Což si myslím, je velmi příjemná nabídka, která se často jinde nevidí.

Ještě přemýšlíte, kde váš večírek uspořádat? Věřím, že jste se už určitě rozhodli. :) Pro rezervace se obraťte na email cubana@email.cz.

Cubana Bar najdete v centru Brna na Jezuitské 3.

ODKAZ: CUBANA BAR / web
ODKAZ: CUBANA BAR / facebook
ODKAZ: CUBANA BAR / instagram