Místo pro dokonalý relax, s privátní atmosférou – Wellness Böhmova

Začal nám ten pravý podzim, období, kdy mnozí rádi vyhledáváme příjemně prohřáté prostory wellness center, je také ideální čas na zahájení saunové sezóny. Před námi je i hektický předvánoční shon a chvíle na odpočinek bychom si měli umět najít všichni. Mám pro vás v tomto směru zajímavé doporučení – chci vám představit jedno kouzelné wellness centrum s privátní, rodinnou atmosférou. Oceníte to zde především vy, kdo „nemusíte“ přeplněná a velká centra, kde nemáte dostatek osobního prostoru.
Znáte Wellness Böhmova v Brně – Řečkovicích? Prostory jsou překrásné, užijete si tu saunu, velký ochlazovací bazén s možností plavání, vířivku, Kneippův chodník… Ten klid je tady dokonalý!
Víc v mém článku se spoustou fotek…

Zcela upřímně, sama velká a věčně přeplněná wellness centra také nevyhledávám. Pro maximální relax potřebuju klid, ideálně bez davů lidí kolem… Věřím, že mnozí to máte stejně a třeba i hledáte ideální místo, kde byste zmiňované soukromí našli…

Proto – ráda bych vám představila velmi příjemné wellness s privátní, rodinnou atmosférou, kde si svůj čas užijete naprosto nerušeně, v pohodlí, bez zástupů lidí kolem…

Znáte Wellness Böhmova na ulici Böhmova 11 v Brně – Řečkovicích?
Právě toto wellness je skutečnou oázou pohody, vládne tu naprostý klid – wellness má kapacitu pouhých 14 osob, což je optimální počet pro zachování komfortu naprostého soukromí.

Wellness Böhmova najdete v suterénu domu, a to na ploše cca 300 m² – prostory jsou tedy poměrně velké! Využít zde můžete hned několik částí, kde lze odpočívat, užijete si saunu, vířivku…

Velmi příjemná a vyhledávaná je zde finská sauna – ta je až pro 17 osob!

Po saunování se můžete zchladit ve sprchách, nebo můžete využít skutečně velký ochlazovací bazén, který je ve stálém provozu! Mimochodem, otužilci si mohou v tomto bazénu také zaplavat – jedná se rozhodně o největší ochlazovací bazén v celém Brně (dokonce sem chodí trénovat mnozí nadšenci otužování :).

Oceníte zde i krásný, velký whirpool pro 7 osob s příjemně teplou vodou – pro dokonalou relaxaci naprosto skvělý!

Mě tu oslovil i můj oblíbený Kneippův chodník – chůze zde je skvělou péčí o nohy a celkově o cévní systém v končetinách.

Novinkou je zde aromaterapie! Každou hodinu si můžete užít v sauně vůně éterických olejů z koule z ledové tříště, v relaxační místnosti zase vůni z vykuřovadla, kde se pálí směsi bylinek, dřívek a pryskyřic.
Každý čtvrtek a neděle bude v sauně probíhat muzikorelaxace – každou hodinu v sauně někdo zahraje naživo na hudební nástroj Shanti.

Skutečně nerušenou relaxaci si pak užijete v relaxační zóně s krbem a „hvězdným nebem“, případně můžete posedět i v prostoru u baru – tady si lze objednat i něco dobrého na pití (doporučuji vynikající a zdravý rakytníkový sirup, vynikající!).

Prostory jsou příjemné, prohřáté, obdivovat zde jistě budete i podsvícené stěny s přírodními prvky, i to je balzámem nejen pro oči!
Zajímavostí pak jistě je i způsob ošetření vody – využívají zde alternativní desinfekční prostředek, který je šetrný jak k vodě, tak i lidskému organismu.

Důležité zmínit – můžete zde zrealizovat i soukromou akci – třeba oslavu narozenin, výročí, nebo rozlučku se svobodou… Wellness a relaxace jsou rozhodně velice příjemným programem pro všechny! Rádi vám tu také zajistí na přání catering.

Mimo to, není problém si zde rezervovat například pravidelné saunování – jen pro vaši skupinku.
Celé wellness lze rezervovat a soukromě využít klidně i ve dvou lidech, kdy cena za hodinu je 1800,-, což myslím není příliš – na to, že máte celý prostor jen pro sebe. ;)

Do Wellness Böhmova pak mohou i děti – také dobré vědět. Jen je nutné přijít v počtu 1 dospělý na 1 dítě.
Otevřeno je zde od úterý do neděle (pondělí je zavřeno), ceník pak najdete ZDE.

Ve Wellness Böhmova si užijete skutečně ten pravý, ničím nerušený relax – rozhodně stojí za vyzkoušení!

Wellness Böhmova najdete v Brně – Řečkovicích na ulici Böhmova 11.

ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / web
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / facebook
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / instagram