Podzimní inspirace z Piccadilly Store & Caffe

Milé dámy, mám pro vás opět krásnou a velmi pestrou módní inspiraci – a to z butiku Piccadilly Store & Caffe, který najdete v Brně na Jungmannově 2. Právě zde nakoupíte originální a zajímavé oblečení, obrovský je výběr kabelek a hlavně, BOT! Botičky tu mají úžasné, zastoupené opravdu velmi hojně – zejména od brazilské značky Piccadilly. Tyto botky jsou nesmírně pohodné, kvalitní a chodit se vám v nich bude doslova jako v bavlnce! Na podzim tu koupíte stylové kotníčkové boty, kozačky, překrásné lodičky, ale i střevíčky na plesy, na prodloužené… 
V Piccadilly Store & Caffe můžete i posedět – součástí prostoru je i příjemná kavárna, kde si dáte kávu, něco dobrého… a bude se vám tak vybírat a nakupovat o to lépe. :)
Víc v mém článku se spoustou fotek!

Pro nás, ženy, je Piccadilly Store & Caffe místem obzvláště příjemným! Uznejte sami, co je lepší, než vybírat, zkoušet oblečení, boty…třeba v doprovodu kamarádky, u toho si dát kávu, dezert… a strávit takto příjemný čas? V Piccadilly Store & Caffe toto zažijete – v koncepci se totiž jedná o módní butik a kavárnu na jednom místě!

I proto jsou tu nákupy tak fajn – v kavárně nabízí kávu od baristy Richarda Stehlíka (Stehlik Coffee), domácí pečené dobroty, dezerty a samozřejmě – také vínečko, ať si můžete nákupy udělat o to hezčí!

Určitě vás tu ovšem zaujme hlavně nabídka módy, kabelek a především, překrásných bot!

Na boty se totiž Piccadilly Store & Caffe primárně zaměřuje. Hlavní část nabídky tvoří krásné botky od brazilské značky Piccadilly, po které butik nese i své jméno.
Tyto boty mají celou řadu nesporných benefitů, kdy tím hlavním je zejména fakt, jak neuvěřitelně jsou tyto boty pohodlné, měkoučké… Už jak si je obujete, pocítíte ten rozdíl.

Boty Piccadilly se vyznačují perfektním zpracováním a tím, jak jsou pohodlné. Stélka i vnitřek boty jsou polstrované, chodit se vám tedy bude doslova jako v bavlnce.

Značka Piccadilly je sama o sobě velmi zajímavá, třeba i tím, že ji vlastní žena a 90 % zaměstnanců této firmy tvoří ženy, boty tak samy na sobě testují. A hlavně ví, s jakými obtížemi se ženy potýkají a co u bot potřebují. Jejich „specialitou“ jsou modely na halluxy (vbočené palce), které jsou nejen pohodlné, ale i krásné.

Skutečnost o naprosté pohodlnosti bot Piccadilly svědčí i fakt, že značka dodává boty letuškám pro různé světové aerolinky.

Boty Piccadilly v butiku Piccadilly Store & Caffe koupíte pro všechny příležitosti.

Nyní je tu k dostání samozřejmě už podzimní kolekce – různé kotníčkové modely, boty typu mokasíny…

… nechybí i kozačky…

…a také překrásné lodičky! Těch je zde úžasná škála mnoha typů, modelů i barev, na různě vysokém podpatku.

Mimo to, pořídíte zde i luxusní a krásné střevíčky na plesy, na prodloužené (i bílé botky tu jsou hojně zastoupeny) a na další speciální příležitosti.

Nově je v tomto butiku zastoupena i další značka bot – a to česká „Ladies“. Jedná se o celokožené kvalitní boty v krásné designu, určitě také doporučuji omrknout!

Boty značky Ladies i vyteplené, mnohé modely s kožíškem, stélka je vyměkčená s paměťovou pěnou.

V butiku Piccadilly Store & Caffe si prohlédněte samozřejmě i módu! Já tu obdivovala stylové a originální šaty – některé kousky jsou i plesové a opravdu jedinečné!

Vyberete si zde i teploučké kabátky a umělé kožíšky, legíny, tuniky…

Novinkou jsou pak i kousky z autorské kolekce návrhářky Heleny Bedrnové.

Můžete vybírat pak i kabelky – opět z nespočetné škály modelů! Novinky tu jsou pak i od oblíbené české značky Facebag.

Dámy, zastavte se do Piccadilly Store & Caffe – bude vám tu příjemně a jsem si jistá, že neodejdete s prázdnou!

Piccadilly Store & Caffe najdete na Jungmannově 668/2 v Brně – Králově Poli.

Otevřeno je zde pondělí – pátek 10:00 – 18:00, v sobotu od 10:00 – 13:00. K nákupům můžete využít i e-shop, viz odkaz níže.

ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / web, eshop
ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / facebook
ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / instagram