SVATEBNÍ FESTIVAL 2023 – JAKÝ BYL LETOŠNÍ ROČNÍK?

3. a 4. listopadu proběhl v exkluzivních prostorách brněnského hotelu Passage další ročník již přímo vyhlášené události. Konal se zde opět Svatební festival – event, kde načerpají inspiraci všichni, kdo plánují svatbu – a nebo se „jenom“ chtějí pokochat krásou mnoha zde vystavených věcí. Nechyběly sladké bary, dokonale nazdobené svatební tabule, květinové dekorace, tipy na svatební fotografy, prohlédnout jste si mohli snubní prstýnky a samozřejmě, tou hlavní pastvou pro oči byly tradiční módní přehlídky svatebních šatů i obleků pro ženichy.
V následujícím článku mám pro vás malé ohlédnutí za touto skvělou a vydařenou akcí!

Svatební festival je v ohledu svatební inspirace jednou z nejexkluzivnějších akcí u nás – a to jak pro pestré zastoupení mnoha vystavovatelů, tak i pro samotné prostory, kde se tato akce koná.

Hotel Passage je díky jedinečné koncepci prostor ojedinělý a přímo ideální pro event tohoto typu. Zkrátka, i díky samotnému umístění získala tato akce výjimečnou podobu – věřte, je zážitkem se zde procházet a obdivovat tu krásu doslova na každém kroku.

Po oba dva dny, tedy 3. a 4. listopadu, tu měli návštěvníci možnost vidět opravdu spoustu věcí, které se svatby týkají. Mezi vystavovateli nechyběly svatební salony s ukázkami šatů pro nevěsty, obleky pro muže, zásnubní a snubní prstýnky, květinové výzdoby,  fotokoutky, prezentace svateních fotografů… Zkrátka, bylo toho opravdu spoustu!

Úchvatné byly dekorované sweet bary, sladké dobroty, které jste tu mohli ochutnat. Samozřejmě – byly další inspirací pro vaši svatbu.

Na Svatebním festivalu také po oba dny probíhaly módní přehlídky, které byly, stejně, jako každý rok, tím hlavním programem.

Své nádherné šaty tu prezentovali svatební salony i módní návrháři – a to opravdu zvučných jmen. Nechyběl například svatební salon CAXA, salon Svatka, návrhář Miroslav Michael Knot, salon Madora, svatební salon Dany Svozílkové…

Návštěvníci pak měli možnost zúčastnit se také exkluzivní svatební tomboly a opět o jedinečné ceny!
Letos byla hlavní výhra zájezd na exotický Mauritius od cestovní kanceláře Deluxea, vyhrát jste mohli i snubní prstýnky od Aurellio luxury, svatební šaty ze salonů Svatka, CAXA a Veronica a mnohé další ceny. Zkrátka, některým se návštěva této akce velmi vyplatila!

Svatební festival byl opět skvěle zorganizovanou akcí, která návštěvníky nadchla a hlavně, inspirovala. Věřím, že i díky této události bude vaše vlastní svatba vyladěná do posledního detailu. :)

Foto: Lukáš Navara

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – web

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – facebook

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – instagram