Odličovací péče Sensibio od Biodermy. POZOR – 3 micelární vody Sensibio H2O můžete vyhrát! ;)

S odličovací péčí od Biodermy z řady Sensibio, která je perfektní na citlivou pokožku, mám už roky ty nejlepší zkušenosti. Chci vám dnes tyto produkty představit, napsat vám o jednom skvělém projektu Biodermy, který podpořil seniory a navíc, mám pro vás soutěž o 3 velké 500ml micelární vody Sensibio H2O! ;)

Řada Biodermy Sensibio je opravdu výborná na citlivou pleť – a ta trápí také mě, jsem totiž alergik a tak si musím dávat pozor, co na svou pokožku používám – jen tak mohu předejít případnému podráždění. Řada Sensibio, hlavně odličovací péče, mi skvěle sedí a pleť mám i díky těmto produktům moc hezkou. Chci vám dnes tyto produkty pro odličování představit – a navíc, mám pro vás soutěž o 3 velké micelárky Sensibio H2O! Soutěž probíhá na Instgaramu @coolbrnoblog a víc k ní v závěru tohoto článku. ;)

Mimochodem, jak jsem napsala v úvodu, Bioderma vytvořila skvělou kampaň, kdy se spojila s charitativní organizací ELPIDA, která podporuje seniory. 
V Elpidě fandí recyklaci a tak Bioderma oslovila pletařky projektu Ponožky od babičky, aby daly starým svetrům nový život a z darovaných klubek upletly svetříky nové – tentokrát pro micelární vodu Sensibio. Na pletení stylových svetříků se podílely babičky z celé České republiky, které patří mezi zkušené pletařky, se kterými organizace Elpida spolupracuje v rámci značky Ponožky od babičky. Hřejivé ponožky plete více jak 203 babiček, kterým projekt dává práci a radost z pocitu užitečnosti a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního Centra Elpida.

Sensibio Gel Moussant – Čistící gel

Tím nejdůležitějším krokem k dokonalé pleti je správné a efektivní odlíčení, vyčištění pleti. Pokud vás trápí citlivá pleť, zkuste tento Čistící gel z řady Sensibio od Biodermy.

Gel je opravdu velice jemný, hydratuje, zklidňuje, nedráždí. Po nanesení krouživými pohyby čistíme pokožku, poté opláchneme. Gel vytvoří jemnou pěnu a perfektně na sebe váže nečistoty.

Super volba pro citlivou pokožku!

Sensibio H2O – Micelární voda pro citlivou pleť

Pokud vás trápí projevy citlivé pleti, je právě tato micelární voda to pravé. Pleť dokonale vyčistí, odlíčí, zbaví make upu a hlavně, nijak ji nedráždí. Ideálně ji požít po odlíčení a vyčištění pleti výše zmiňovaným gelem.

O obrovské oblibě této micelárky svědčí i to, že se každé 3 vteřiny na světě prodá jedna lahvička. :)

Sensibio H2O – Micelární ubrousky

Naprosto perfektní řešení na cesty, kdy potřebujete rychlé, efektivní a zdravé vyčištění pleti a zároveň hledáte co nejúspornější balení. Micelární ubrousky obsahují zmiňovanou micelární vodu Sensibio H2O a poskytnou pleti výbornou péči a odlíčení, tak, jak jste u micelární vody Sensibio H2O zvyklí.

Ubrousky jsou měkké, takže odlíčení s nimi je velmi šetrné, navíc neobsahují mýdlo. Super taky je, že ubrousky jsou biologicky rozložitelné – jsou šetrné k životnímu prostředí.

A POZOR! Na Instagramu Cool Brno Blog pro vás probíha soutěž o 3 velké 500ml vody Sensibio H2O!

Jak soutěžit?
Stačí dát like soutěžnímu příspěvku a sledovat profil na Instagramu @coolbrnoblog a také profil @bioderma_czech
Do komentářů pod soutěžní příspěvek pak označte 2 kamarádky, které by soutěž mohla také zajímat.

Z komentářů pak vylosuji 3 výherce, kteří získají 500ml vodu Bioderma Sensibio H2O.

Produkty Sensibio jsou k dostání ve všech partnerských lékárnách.