Oblečení pro děti v obchodě Original Marines

Určitě víte, že i vzhledem k současným nařízením jsou OPĚT otevřené obchody s oblečením pro děti – a právě módní inspirace pro děti se bude týkat i můj článek! Mám pro vás totiž velkou reportáž z obchodu Original Marines v brněnské Galerii Vaňkovka. Mají tu tolik krásných věcí – z nové kolekce a mimo to, mnoho věcí z kolekce zimní je tu ve slevě, slevy jsou až do výše 50%. Mám pro vás mnoho fotek – čtěte dál!

Řeknu vám, zajít si do obchodu, něco vybírat, nakupovat – to je zážitek, který mně osobně v současné době opravdu chybí… :) Naštěstí – tuto možnost máme, obchody s dětským oblečením jsou totiž opět otevřené – takže pro děti je nějaký ten „shopping“ možný!

A pokud sháníte pro své ratolesti módní kousek, a to pro jakoukoliv příležitost, věřím, že vás inspiruje můj následující článek!

V obchůdku Original Marines v brněnské Galerii Vaňkovka je totiž rozhodně z čeho vybírat – já jsem tu pro vás před pár dny mnoho krásných věcí pro inspiraci nafotila.

Je tu k dostání již mnoho věcí z nové, jarní kolekce – jsou to krásné, lehké bundičky, mikiny, trička, pro holčičky sukýnky, tepláky a teplákové soupravy…

A mimo to, je zde k mání stále mnoho kousků ze zimní kolekce – a právě na tyto věci se vztahují velké slevy, a to až do výše 50%.

Co mě tu ovšem naprosto nadchlo – dětská denimová móda!

Můžu vám říct, že tak parádní džíny pro děti, džínové bundy, pro holčičky sukně…jsem opravdu nikde neviděla. Džínů tu mají velký výběr, v mnoha střizích, typech – super jsou i pohodlné džíny z měkkého, teplákového materiálu. V těch se budou děti cítit jistě nesmírně pohodlně.

Menší děti zde určitě ocení oblečení s nejrůznějšími obrázkovými motivy, s potiskem, nápisy…pro holčičky jsou boží trička se srdíčky, flitry…

Mimo to, koupíte tu krásné věci i z řady miminkovské kolekce – bodyčka, dupačky a další roztomilé věci.

Vyberete tu i dětská pyžamka, čepice, šátky a šály a další potřebné doplňky.

A moc krásné jsou i dětské batohy – pro jakékoliv příležitosti. ;)

Určitě se do obchodu Original Marines stavte – stojí to za to! Nová kolekce je velice povedená a mimo to, třeba tu ulovíte nějaký ten povedený kousek ve slevách! :)

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram