POLOGARAGE a YOU – nové značky v butiku Amande!

Butik Amande patří už od svého otevření před pár lety k mým rozhodně nejoblíbenějším – alespoň u nás, v Brně. Nabídka módy je tu nadčasová, pestrá, originální…zcela jiná, než v obchodech běžných řetězců. Zkrátka, tady si jedinečné kousky rozhodně vyberete, tím jsem si jistá! I když je obchod nyní z důvodu vládních nařízení zavřený, můžete oblečení vybírat i objednávat přes sociální sítě, Facebook a Instagram Amande. A co tu nyní najdete? Mrkněte na můj následující článek – chci vám představit dvě zbrusu nové značky, které tu teď mají!

Do butiku Amande chodím opravdu moc ráda, protože co se nabídky týká, věci tu jsou opravdu jiné, zajímavé a originální. Přesně dle mého vlastního vkusu. :)

Majitelka butiku sleduje módní trendy, vozí nevšední kousky a také, nabízí módu od takových značek, na které opravdu jinde nenarazíte. A to nejen v Brně, ale dokonce i v rámci celé České republiky!

Platí to právě i pro dva nové italské brandy, které jsou v nabídce Amande! Jedná se o značky POLOGARAGE a YOU a jak píšu výše, obě tyto značky jsou v Amande exkluzivně. A nejen zde – toto oblečení neseženete ani kdekoliv jinde v celé ČR!

Do portfolia brandů Amande tedy přibyly dva velmi výjimečné labely – výjimečné hlavně opravdu vysokou kvalitou jak materiálů, tak i zpracováním. Střihy jsou velmi propracované, stejně tak i drobné detaily – například obrandované knoflíky, vyšitá loga…

Značka POLOGARAGE je ve stylu uvolněné, sportovní elegance. Jsou to věci v podstatě na každodenní nošení, ve kterých se budete cítit pohodlně a skvěle.

Opravdu úžasné jsou zejména použité materiály! Velmi kvalitní, měkoučké, pružné, prodyšné. U této značky je myšleno opravdu hlavně na váš komfort, ovšem i styl – i tyto volnočasové věci nepostrádají vysoce módní prvky, zejména v ohledu perfektních střihů.

Značka YOU je už více elegantní, dominuje jí zejména černá barva, která je nadčasová a stále mimořádně oblíbená. S černou barvou chybu neuděláte snad nikdy! Je to elegantní barva, která sluší každému typu ženy.

Oblečení YOU je opět stylově neopakovatelné, zajímavé, zkrátka jiné. Některé kousky pak nesou i lehký nádech extravagance.

Skvělé jsou i kombinace různých typů materiálů, průstřihy, zdobení a aplikace.

Dámy, tyto značky si vaši pozornost určitě zaslouží!

Oblečení z Amande můžete objednávat přes Facebook nebo Instagram Amande, osobní vyzvednutí v obchodě je možné. Případně se lze domluvit i telefonicky na čísle 725740783.

Butik Amande 2 najdete na ulici Kallabova 2.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook