Oblečení & doplňky na kola – kam pro ně v Brně? Určitě zkuste prodejnu 4 KLUCI OD KOL!

Cyklistická sezóna je v plném proudu a věřím, že vyjížďky na kole s oblibou podniká celá řada z vás. Obecně, cyklistika je teď mezi lidmi velice populární – a to i „díky“ koronavirové pandemii. Přece jen, výlety na kole byly jedny z mála aktivit, které se daly bez omezení podnikat. Tak pokud i vy na kole jezdíte rádi a je to pro vás oblíbený koníček, či dokonce profesionální záliba, mrkněte na můj následující článek! Mám pro nás – cyklisty – velkou inspiraci z nového obchodu 4 KLUCI OD KOL! Zde najdete nejen skvělá kola, ale hlavně nejširší nabídku cyklistického oblečení a doplňků v Brně! 

Když budu psát za sebe, cyklistika je jedním z mých nejoblíbenějších sportů. I my si v období prvního lockdownu pořídili nová kola a začali jsme s celou rodinou aktivně jezdit. Však jistě víte – mnoho aktivit nešlo dělat a pro jízdu na kole a výlety do přírody naštěstí žádná omezení nikdy nebyla.

I díky koronavirové pandemii se tak z mnoha lidí stali doslova vášniví cyklisti. :) Což je super – vidím to i u nás, kdy vyjížďky na kole beru jako skvěle strávený čas, kdy jsme celá rodina a teď i přátelé spolu. Navíc, v okolí Brna je tolik úžasných cyklotras, že by byla snad až škoda je nepoznat blíž.

Proto věřím, že vás osloví i tato moje reportáž z obchodu 4 KLUCI OD KOL – ten jsem vám už mimochodem na svém blogu představila, více ZDE.

V tomto obchodě nabízí samozřejmě kola – specializují se na prémiové značky Cannondale a GT, jedná se o vysoce kvalitní kola, jak pro amatérské, tak i profesionální užití. Pokud znáte značku Cannondale, jistě víte, že tato kola jsou ve světovém měřítku na trhu TOP!

Ovšem, v čem je prodejna & eshop 4 KLUCI OD KOL naprosto jedinečná a specifická, je velice široká nabídka a sortiment cyklistického oblečení a dalších doplňků, mají brýle, přilby, tretry… Opravdu i v ohledu Brna jinde takto pestrou nabídku nenajdete! 

Zejména co se týká právě oblečení, je zde úžasná nabídka. Pořídíte zde kvalitní cyklo oblečení od mnoha značek, jako jsou Assos, Maloja, Poc, Castelli a Alé. Přilby pak nabízí od značek Mavic, Poc, Giro.

Já jsem vám zde nedávno nafotila spoustu fotek – zaměřených právě na pestrou nabídku cyklistického oblečení. To tu pořídíte jak pro dámy, tak i pány.

Nabídka oblečení na kolo je zde opravdu pestrá, jsou to všechno samozřejmě funkční věci, které ale i zároveň dobře vypadají – což je taky super, i při sportu, jízdě na kole, vám to přece může také slušet! ;)

Co se právě oblečení a doplňků na kola týká, tady si zaručeně vyberete! Vše si můžete také prohlédnout a rovnou objednat na novém eshopu, kde je rovněž super výběr. Určitě se můžete ale stavit i přímo do kamenné prodejny a vše si vyberete přímo zde – navíc, pokud potřebujete poradit, pomoci, nevíte, který kousek vybrat – aby splnil vaše očekávání – moc rádi vám tu poradí a pomohou. ;)

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook