Naučte se cizí jazyk během léta! V Nepustilově jazykové škole mají super akci.

Uvažujete nad tím, že se konečně začnete učit cizí jazyk? Nebo že se ve svých dovednostech v tomto ohledu zdokonalíte? Možná nastala ta správná chvíle! Po období, které jsme dlouho trávili v rámci lockdownu hlavně doma, opět můžeme navštěvovat jazykové kurzy. Proto se odhodlejte, navíc během léta na učení budete mít třeba i víc času. ;) Chci vám napsat, o jedné super akci, kterou nabízí v rámci letních jazykových kurzů oblíbená Nepustilova jazyková škola v Brně. Pokud totiž s vybraným kurzem, stylem a konceptem výuky nebudete spokojení, garantují vrácení peněz. A to je rozhodně fér přístup. ;) Tato jazykovka vypsala na léto pestrou škálu kurzů angličtiny, němčiny i franzouzštiny v několika úrovních. Zkrátka, ideální moment se začít jazykově vzdělávat! Víc info v následujícím článku. ;)

„Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem!“ Věřím, že toto rčení všichni dobře znáte – a já sama mu musím dát za pravdu. Jazykovou vybavenost považuji za naprosto nutnou – zvláště v dnešní době. Všichni určitě rádi cestujeme a s cizími jazyky se setkáváme už nejen v zahraničí, ale třeba i v našem městě, mezi lidmi, které známe. Zkrátka, umět alespoň jeden cizí jazyk – ideálně angličtinu – považuji opravdu za nutnost!

A věřte, nikdy není pozdě začít se učit. Třeba nad tím, že se cizí jazyk konečně naučíte, už dlouho přemýšlíte – chce to udělat jen ten vstřícný krok a přihlásit se na jazykový kurz. Uvidíte, že se cizí jazyk můžete učit v jakémkoliv věku a poměrně snadno. ;)

Snadno – v případě, že vyberete tu správnou jazykovou školu. Já se nedávno přes známou dozvěděla o Nepustilově jazykové škole v Brně. Právě Nepustilova jazyková škola je jednou z nejdéle fungujících jazykových škol v Brně a jazykové kurzy tu již absolvovalo přes 70.000 spokojených absolventů.

Právě tato jazyková škola vypsala na léto celou řadu zajímavých jazykových kurzů, a to angličtiny, němčiny a také francouzštiny. Z nabídky si můžete vybrat například týdenní intenzivní kurzy vedené Nepustilovou metodou, týdenní konverzační kurzy, dvouměsíční konverzační kurzy, nebo i kurzy online. Zkrátka, výběr kurzů je velice pestrý – přesný přehled i možnost se do kurzů přihlásit najdete ZDE.

Velkou zajímavostí a troufám si říct i naprostým unikátem v rámci nabídek jazykových škol, je garance vrácení peněz – a to v případě, že jste nespokojení třeba se systémem a stylem výuky, nebo vám daná výuka zkrátka nevyhovuje. Peníze vám vrátí do 10. vyučovací hodiny. Přijde mi to, jako velice fér jednání a přístup, což se jen tak nevidí. Zkrátka, tato jazykovka si věří ve svých kvalitách – což vás už nyní může přesvědčit o tom, že tady bude výuka jazyků opravdu za něco stát.

Na Nepustilově jazykové škole se cizí jazyky vyučují podle tzv. Nepustilovy metody založené na logickém vysvětlení gramatiky a aktivním drilu. Díky tomu si své znalosti zafixujete a budete je používat automaticky, bez zdlouhavého přemýšlení. Tato metoda výuky je od roku 1994 opatřena ochrannou známkou a od jejího vzniku v roce 1983 už jí úspěšně prošlo přes 70.000 spokojených absolventů.

Super na této jazykovce je i výběr kurzů v různé časy – ráno, odpoledne, večer – záleží na vás, kdy vám to více vyhovuje. A sympatické jsou také ceny, a to již od 135 za 60 minut výuky. A to jde, ne? ;) A mimochodem, jazykové kurzy tu nabízí také pro děti.

Zkrátka, pokud o tom, že se cizí jazyk naučíte třeba jen podvědomě přemýšlíte, věřím, že je ten správný čas začít. Neodkládejte to, ať si jazykové vybavenosti – a tím i velké svobody – můžete patřičně užívat. ;)

Nepustilovu jazykovou školu najdete v Brně na Sokolské 366/1.

ODKAZ: Nabídka letních kurzů s garancí vrácení peněz

ODKAZ: NEPUSTILOVA JAZYKOVÁ ŠKOLA / web
ODKAZ: NEPUSTILOVA JAZYKOVÁ ŠKOLA / facebook
ODKAZ: NEPUSTILOVA JAZYKOVÁ ŠKOLA / instagram