Představuji: jedinečné produkty Bella Night Care

O anti-age péči, kosmetice…dlouho na mém blogu žádný článek nebyl – a věřím, že mnohé z vás právě toto téma zajímá. Stárneme všechny a právě ten „zub času“ je bohužel vždy patrný zejména na našem vzhledu, na pokožce. I mně už dávno není 20, ba ani 30 let, blíží se 40. narozeniny a rozhodně začínám právě anti-age péči věnovat zvýšenou pozornost. Proto vám chci dnes představit opravdu zajímavé produkty od značky Bella Night Care – začala jsem je testovat a jeví se výborně! Tato značka se zaměřuje na péči o pokožku se začínajícími vráskami, a to nejen v obličeji, ale také v dekoltu… Víc vám popíšu a představím ve svém následujícím článku.

Sama zastávám názor, že stárnutí je nutné přijmout a akceptovat coby přirozenou součást života. Ovšem, tím rozhodně nechci říct, že bychom o sebe neměli pečovat – naopak, s přibývajícími roky je určitě dobré věnovat péči o své tělo a zejména o pokožku zvýšenou pozornost,

Příznaky stáří jde totiž určitě eliminovat, zpomalit. Nejčastěji se přibývající roky negativně projevují právě na vzhledu pokožky, věřím, že mi v tom dáte jistě zapravdu. Objevuje se více vrásek, pokožka ztrácí svou pružnost, je víc povadlá, snadno se vysouší. A to nepíšu pouze o partiích obličeje, ale také o krku a dekoltu, na ten bohužel mnoho z nás v péči zapomíná…

Právě pro eliminaci prvních vrásek a příznaků stárnutí jsou určené produkty značky Bella Night Care. Nabízí jedinečné přípravky, které na trhu chybí a které obsahují látky s prokázanými anti-age účinky. Jedná se zejména o Bega-Glukany, kyselinu hyaluronovou, mořský kolagen a cereální ceramidy.

Bella Night Care pak v ohledu péče o pleť nabízí 4 produktové řady:

ELAYSTYC C-C – doplněk stravy, který kombinuje kolagen a ceramidy, cílem je navrátit pokožce elasticitu
Bella Night Care Blue – jediná kosmetika na trhu s celo-plošnou hydratační maskou na pleť dekoltu a s péčí o dekolt a ruce
Bella Nitht Care Pink – zaměřuje se na suchou pokožku
Belathena – řada na intenzivní hydrataci a vyhlazení vrásek v partiích obličeje

Určitě je super tyto jednotlivé produkty kombinovat, pro dosažení maximální péče.

Sama nyní testuji právě Elaystys C-C, péči na dekolt a řadu Belathena.

Elastys C-C jsou výživové doplňky, které užíváte vnitřně, 1 sáček denně – rozpustíte ve vodě. Cílem tohoto produktu je nasytit pokožku kolagenem – právě s přibývajícím věkem přirozená tvorba kolagenu klesá.

Elastys C-C obsahuje hydrolyzovaný francouzský kolagen, který je velmi čistý, dále cereální ceramidy, organický selen, zinek a vitamín B2.
Cereální ceramidy jsou pro pokožku také velmi důležité – udržují v ní vodu, chrání ji před UV zářením a před průnikem patogenů.

Elastyc C-C ve své řadě zahrnuje i přípravek Immuno D – jedná se o nejčistší formu vitaminu D3 v extra panenském olivovém oleji. Je skvělý na posílení imunity, zlepšuje stav kostí, pozitivně působí na nervovou soustavu. Mimochodem, vitamínu D máme mnozí velký nedostatek!

Testuji také řadu Bella Night Care Blue – což je ucelená péče o pokožku dekoltu. Právě na ten v péči o pleť často zapomínáme a vnímám to i u sebe. Už vidím, že se mi právě v oblasti dekoltu vrásky více dělají – a je nejvyšší čas  s tím začít bojovat.

Používám nyní Bella Night Care dekoltovou masku a také gel-cream na dekolt. Úžasná je hlavně maska na celou oblast dekoltu. Sada s maskou obsahuje síťovou masku, hydrogel a misku. Masku necháte v mističce nasáknout hydrogelem a aplikujete na dekolt.

Hydrogel obsahuje celou řadu aktivních látek, Beta Glukany, hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyalurovnou… Úžasné je, že eliminaci vrásek vnímáte již po první aplikaci, pokožka dekoltu působí mnohem mladistvějším dojmem.

Masku je pak super doplnit zmiňovaným gel-creamem, ten můžete aplikovat jak na dekolt, tak i na pokožku rukou. Efekt je pak mnohem silnější a dlouhodobější.

Produkty z řady Belathena vám představím v článku již brzy, zaslouží si víc prostoru. ;)

Dámy, pokud vás první projevy stárnutí také trápí, tyto produkty jsou skvělou cestou, jak čas zpomalit. A co víc, u sebe už vnímám, že drobné vrásky nejsou tolik patrné, pokožka působí mnohem víc mladistvějším a svěžím dojmem. Určitě doporučuji vyzkoušet!

Produkty Bella Night Care koupíte na eshopu – viz odkaz níže.

ODKAZ: BELLA NIGHT CARE / web, eshop
ODKAZ: BELLA NIGHT CARE / facebook
ODKAZ: BELLA NIGHT CARE / instagram