Představuji: obchod s koly a cyklistickým oblečením 4 KLUCI OD KOL!

Ideální jarní počasí přímo vybízí k projížďkám na kole! Cyklistika je všeobecně oblíbený sport a věřím, že i vzhledem k současné situaci u nás, kdy jsme se jiným druhům sportům z důvodu vládních restrikcí nemohli věnovat, mnoho z nás začalo právě daleko víc na kolech jezdit. :) Sama nejrůznější cyklo výlety miluji, jezdím na kole často a už mám tuto sezónu za sebou spoustu najetých kilometrů. Pokud vás cyklistika také baví, věřím, že vás může inspirovat můj následující článek! Chci vám představit nově otevřenou prodejnu & eshop 4 KLUCI OD KOL! Pořídíte zde kvalitní kola a nejen to – tato prodejna je specializovaná i na cyklistické oblečení, helmy, brýle a další doplňky. Právě tak široký výběr cyklo oblečení jinde v Brně nenajdete! Mrkněte na následující článek se spoustou fotek…

Zcela upřímně, s rodinou jsme ježdění na kole zcela propadli právě loni na jaře, během období prvního lockdownu… Nebylo moc co dělat a právě vyjížďky do přírody byly naprosto ideální volbou, jak sportovat, poznávat nová místa…

Pořídili jsme si všichni nová kola, výbavu a hurá ven! Pravdou je, že mnoho lidí právě i z důvodu vládních nařízení, kdy se sportovat na sportovištích nedalo, si cyklistiku velmi oblíbilo. Což je super, v okolí Brna je spoustu krásných cyklostezek a možností, kam vyrazit.

Pokud cyklistiku také vyhledáváte, ať už na rekreační, nebo více profesionální úrovni, věřím, že vám může být můj článek inspirací!
Chci vám totiž představit novou prodejnu kol & eshop – 4 KLUCI OD KOL! Tato prodejna byla otevřena loni na jaře – najdete ji na adrese U Vlečky 5c – ovšem, krátce po jejím otevření přišel první lockdown a prodejna musela být opět uzavřena.

Jak sám název napovídá – prodejnu si otevřeli 4 kluci, pro které je prioritou osobní přístup k zákazníkům a také, poskytnutí prvotřídního servisu.

Ve svém obchodě nabízí samozřejmě kola – specializují se na prémiové značky Cannondale a GT, jedná se o vysoce kvalitní kola, jak pro amatérské, tak i profesionální užití.

Samozřejmě – pokud ve výběru toho správného kola pro vás tápete, rádi vám tu poradí, najdou, případně i objednají kolo, které vám bude maximálně vyhovovat. Mají tu kola jak pro silniční, nebo více terénní užití, mimo to tu pak koupíte i elektrokola.

Pokud znáte značku Cannondale, jistě víte, že tato kola jsou ve světovém měřítku na trhu TOP!

Ovšem, v čem je prodejna & eshop 4 KLUCI OD KOL naprosto jedinečná a specifická, je velice široká nabídka a sortiment cyklistického oblečení a dalších doplňků, mají brýle, přilby, tretry… Opravdu i v ohledu Brna jinde takto pestrou nabídku nenajdete! 

Zejména co se týká právě oblečení, je zde úžasná nabídka. Pořídíte zde kvalitní cyklo oblečení od mnoha značek, jako jsou Assos, Maloja, Poc, Castelli a Alé.

Přilby pak nabízí od značek Mavic, Poc, Giro.

Oblečení a doplňky na kolo tu jsou jak pro pány a dámy, tak i pro děti.
Musím uznat, že oblečení tu najdete nejen funkční a praktické, ale i slušivé – i na kolo si tu můžete pořídit naprosto vyladěný outfit.

Zkrátka co se právě oblečení a doplňků na kola týká, tady si zaručeně vyberete! Mrkněte i na nový eshop, kde je rovněž super výběr. A nebo se stavte přímo na prodejnu, mají otevřeno a rádi se vám tu budou věnovat. ;)

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook