Zahrádka i vnitřní prostory v provozu & nové menu v bistru Leháro!

Konečně se vládní restrikce u nás začaly rozvolňovat – a skvělou zprávou pro nás všechny jistě bylo, že opět můžeme, sice s určitými omezeními, navštěvovat venkovní zahrádky i vnitřní prostory našich oblíbených podniků. Věřím, že této možnosti již jistě celá řada z vás využila… :) Já jsem se nedávno stavila posedět v bistru Leháro, dlouho jsem tu nebyla a už se mi stýskalo. :) Zahrádku tu mimochodem mají opravdu krásnou! Navíc, je tu i zbrusu nové menu, které si taky zaslouží, ať o něm víte. Tak jsem vám vše o novinkách z bistra Lehára sepsala do následujícího článku!

Bistro Leháro patří k těm, které v Brně zkrátka musíte znát. Zvláště, pokud máte rádi kvalitní a poctivé burgery! Na ty se totiž v Leháru specializují – v nabídce jich tu mají dokonce 8! I mně a mé rodině burger z Lehára moc chutnal, umí skvěle zpracovat maso, to berou mimochodem od oblíbeného dodavatele Maso Klouda.

Mimo burgery mají v Leháru i další vynikající jídla – například tortilly, kyblíky se stripsy, křidélky, saláty…

Jak jsem nastínila v úvodu, novinkami jsou zde i mnohá jídla na jídelním lístku? Co přesně si tu teď z řady novinek můžete dát?

Novinkami jsou tu nyní „malá jídla“ – já vyzkoušela hovězí short rib a řeknu vám, bylo to dokonalé!

Určitě vyzkoušejte další novinky – nové burgery, třeba Ladie’s Choice, vepřový rillett s chlebovou bruschettou, já si dala z novinek také „cobb salát“ a opět super! Jídla tu mají opravdu dokonale ochucená, věřím, že vám bude také chutnat. ;)

Doporučuji také další novinku – grilled cheese! Je to pastrami se zapečenými sýry, v opečeném chlebu. Vynikající!

Možná také víte, že jídlo z Lehára se dá stále i objednávat – buď ho zde můžete vyzvednout, nebo necháte dovézt. Novinkou je pak i eshop, stačí jít na stránky www.bistroleharo.cz, kliknete na “objednávky online” a pak už si jen vložíte do online košíku to, na co máte chuť.

Ovšem, já věřím, že nejvíc oceníte, když si sem půjdete i přímo posedět, když je to možné právě na znovu otevřených zahrádkách a konečně i uvnitř! To nám všem rozhodně chybělo – posedět v oblíbených podnicích, dát si něco dobrého k jídlu a pití.

Zahrádka je přímo u bistra a je opravdu krásná a prostorná. I díky tomu zde můžete sedět v doporučovaných rozestupech a máte kolem sebe stále dost místa.

Pro děti je tu i pískoviště a super je i velké parkoviště přímo naproti bistru.

Zkrátka, posezení na zahrádce i uvnitř je zde rozhodně moc fajn! Tak se stavte – a vyzkoušejte třeba i některou z novinek, stojí za to!

Bistro Leháro najdete v Brně – Kohoutovicích na Potocké 2.

ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / web
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / facebook
ODKAZ: BISTRO LEHÁRO / instagram