Nový obchod & showroom Fontána Boutique

O hotelu Fontána jsem vám na svém blogu psala zejména v souvislosti se zdejšími nádhernými prostory a také, zaměřila jsem se na unikátní salon Fontána Beauty. V salonu můžete využít opravdu skvělá a účinná ošetření těla i obličeje, disponují zde i jedinečnými přístroji, které jinde v Brně nenajdete. Ovšem – hotel Fontána má, jak za sebe mohu potvrdit, rozhodně co nabídnout  – a to i ve zcela jiných směrech! Novinkou je zde totiž ojedinělý prostor plný nádherných dekorací, doplňků, ale i nábytku. Jedná se o obchod & showroom Fontána Boutique, který je přístupný zcela všem, nejen tedy ubytovaným hostům. Mám pro vás velkou reportáž té nádhery zde, ovšem vřele vám doporučuji sem zajít a pokochat se na vlastní oči.

Do hotelu Fontána jezdím vždy tak ráda! Už jen samotné místo, bokem ruchu města, v přírodě a blízkosti brněnské přehrady. Přijdu si  tu vždy trochu jak „v jiném světě“, klidném, pohodovém a hlavně, krásném!

Hotel Fontána má, jak jsem už psala, zrekonstruované prostory – perfektní komfort nabídne jak ubytovaným hostům, tak i všem, kdo sem přijdou – třeba za realizací své akce, svatby, oslavy, nebo i do zmiňovaného salonu.

Salon Fontána Beauty jsem vám na svém blogu už představila, a to zejména v souvislosti s unikátními přístroji pro ošetření pleti i celého těla. Některé z přístrojů jsem tu už vyzkoušela a jsem přesvědčená, že fungují opravdu dokonale!

Hotel Fontána se v ohledu služeb ovšem neustále zdokonaluje – cílem je nabídnout lidem prvotřídní servis, ale i místo, kam budou rádi chodit – právě pro zdejší fajn atmosféru.

Novinkou je tu zmiňovaný obchůdek & showroom – Fontána Boutique! Jedná se o doslova kouzelné místo plné nádherných věci – dekorací, doplňků, nábytku, ale i milých maličkostí.

Paní majitelky sem vybírají jedinečné produkty, zcela jiné, než najdete v obvyklých obchodech. Každý kousek tady budete obdivovat, tím jsem si jistá! Celá řada z věcí v tomto obchůdku tvoří například dekorace v hotelu, nebo vybavení pokojů – hostům se líbí, jsou si nimi spokojeni a nyní je možnost si tu vše i koupit.

Nyní před Vánocemi je sortiment samozřejmě hlavně v duchu Vánoc. Koupíte tu nejrůznější vánoční dekorace, vazby, ale i vánoční ozdoby, ty mají opravdu dokonalé!

Úchvatné tu jsou i věnce, nebo vánoční květinové vazby.

Ovšem i další sortiment tu stojí za pozornost – pořídíte tu mimo jiné i hezké dárky pro vaše blízké! Za sebe jsem moc ráda, že je tu zastoupena i moje oblíbená Degi Handmade, už jsem vám ji i její tvorbu na svém blogu několikrát představila.

Za speciální pozornost pak rozhodně stojí i hedvábné šátky v nádherném designu od umělkyně Andrei Vytlačilové. Ta připravila a navrhla šátky přesně pro tento hotel!

I tyto šátky, hezky zabalené, jistě potěší i coby milý vánoční dáreček.

Já v novém Fontána Boutique obdivovala i jedinečný nábytek, nebo kvalitní postele Saffron – ano, na takových se tu vyspí i hoteloví hosté. :)

Aktuálně tu koupíte i vánoční dárkové balíčky, nebo dárkové poukazy na ošetření do salonu Fontána Beauty!

Obchod & showroom Fontána Boutique ovšem funguje trochu jinak, než klasický obchod. Vítáni jsou všichni, tedy nejen ubytovaní hosté – strávíte zde moc příjemný čas, dáte si kávu, vše si v klidu prohlédnete a vyberete.
Paní majitelky se vám vždy ochotně věnují, vybírají s vámi – i proto je lepší předem napsat do zpráv na FB / IG hotelu (viz odkazy níže), že se sem chystáte – bude tak vyhrazený čas jen a jen pro vás!

Zastavte se zpříjemnit si předvánoční čas, nebudete litovat!

Hotel Fontána najdete na adrese Kníničky 814.

ODKAZ: HOTEL FONTÁNA / web – hotel, beauty salon
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / facebook
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / instagram