Novinky z řady slunečních brýlí v oční optice APIA

Léto už máme v plném proudu, proto věřím, že oceníte inspiraci na nutné letní doplňky, bez kterých se ve slunečném počasí rozhodně neobejdete! Ano, mám na mysli sluneční brýle, které jsou nyní opravdovou nutností! Krásné sluneční brýle z řady nových kolekcí značek Tous, Blumarine a Yalea jsem vám také nafotila pro inspiraci v oblíbené oční optice APIA – mrkněte na následující článek se spoustou fotek!

Pokud v Brně hledáte opravdu dobrou optiku, s pestrou nabídkou brýlí a komplexními službami v péči o zrak, na optiku APIA je opravdu spoleh. Mimochodem, pokud můj blog sledujete již delší dobu, jistě víte, že vám z brněnských optik doporučuji právě pouze a jenom APII.

Tu  najdete v Brně již na třech místech, v Olympii, na Masarykově 18 a také na Běhounské 7. Na Běhounské je prodejna nejnovější a mimochodem, je zde i nově otevřený prostorný showroom, kde můžete vybírat a zkoušet spoustu modelů brýlí. K tomu vám tu připraví kávu, drobné občerstvení – zkrátka, budete se při výběru brýlí cítit absolutně skvěle! Tento showroom jsem vám mimochodem představila ve svém předchozím článku, více ZDE.

A právě na pobočce na Běhounské jsem vám nafotila i překrásné sluneční brýle z nových kolekcí, jedná se o kousky od světoznámých brandů Blumarine, Tous a Yalea.

Věřím, že mezi těmito kousky si rozhodně vyberete brýle všichni. Stylově tu najdete brýle jak v klasickém, jednoduchém a nadčasovém designu, ovšem na své si přijdou i příznivci lehčí výstřednosti.

Zejména značka Blumarine má ve své kolekci i pár extravagantních modelů – ovšem byla jsem velmi překvapena, jak skvěle zrovna tyto brýle sedí, jsou lehounké a velmi příjemné. A nutno dodat, že vypadají vskutku výjimečně! Věřím, že si rozhodně najdou své příznivce.

Skvělá je i značka Yalea, mimochodem, právě tento brand patří v portfoliu značek optiky APIA k těm nejnovějším.

Brýle Yalea jsou v jednoduchém designu, který často sluší mnoha tvářím. Jsou to vysoce nadčasové, ovšem velmi módní brýle, lehounké, na obličeji je téměř nebudete vnímat.

Moc hezké brýle nabízí také značka Tous! Jistě tento brand, se nímž se vám určitě spojí i symbol značky – malý medvídek, znáte!

Brýle Tous jsou v obecně velice slušivé, některé modely jsou i více zdobené, s propracovanými detaily.

Mimochodem, jak brýle Tous, tak i Yalea se pohybují v příjemných cenových hladinách!

Pokud hledáte kvalitní sluneční brýle,  které můžete vybírat opravdu z velmi pestré nabídky mnoha značek, modelů a typů, rozhodně se zastavte právě do optiky APIA – budou se vám tu ochotně věnovat. Jsem si jistá, že si odtud odnesete takové brýle, po kterých jste vždy toužili!

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii, na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA APIA / facebook

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / instagram