Inspirace – nejlepší letní parfémy pro ženy!

K létu, nádhernému a slunečnému počasí, k atmosféře prázdninových nocí i k letním festivalům…k tomu všemu se hodí jedinečné a ryze letní vůně! Vyberte si takovou, kterou si zamilujete – inspirací vám může být i můj článek, představím vám totiž několik letních ikonických parfémů!

Ke každému z ročních období se hodí trochu jiný typ vůně. Sama dávám například v zimě a na podzim přednost spíše kořeněným, dřevitým vůním, naopak na jaře mám ráda vůně květinové. A v létě? Miluji svěží vůně, ovocné, citrusové, ale i příjemně květinové.
Na trhu je mnoho opravdu ryze letních vůní, některé jsou oblíbenými stálicemi, jiné novinkami – o jejichž existenci možná ani nevíte!

Mám pro vás pár tipů na opravdu jedinečné letní parfémy, seznamte se a vyberte takový, který vás nadchne!

Mou vůní pro toto léto je úžasná novinka od mé oblíbené značky – Juliette has a gun Lili Fantasy! Já tento stále méně známý brand naprosto miluji!

Značku Juliette has a gun založil Roman Ricci, vnuk slavné návrháčky Niny Ricci – která se rovněž proslavila skvělými parfémy.

Parfémy značky Juliette has a gun jsou svým konceptem a pojetím proti pravidlům moderního parfémařství. Parfémy to jsou naprosto jedinečné, ojedinělé a hlavně, nezaměnitelné. Opravdu, nejsou jim podobné žádné jiné, což je dáno i nezvyklým složením vonných látek. Mimochodem, některé z parfémů značky Juliette has a gun mají jen jednu jedinou vonnou ingredienci!

Novinkou je zmiňovaný parfém Lili Fantasy, jedná se o úžasnou květinovou vůni, ve které jsou patrné i tóny pižma a dokonce – sladké žvýkačky! Výsledkem je velice smyslná a sexy vůně, která z vás udělá zcela nepřehlédnutelnou!

Jaké další letní vůně bych vám doporučila?
Stále velmi oblíbená je například vůně DKNY Be Delicious, jistě znáte – třeba i pro zcela charakteristický, kulatý flakon připomínající tvarem jablko. Vůně je velmi svěží, ovocná, hlavu parfému tvoří tóny jablka a grepu, doplněné květinovými tóny i vůní santalového dřeva.

Velice příjemná, lehká a svěží je také vůně Chloé Naturelle! Vonné složky tohoto parfémů pochází z mnoha koutů světa a jsou v té nejlepší kvalitě. Z parfému Chloé Naturelle jsou patrné tóny růží, cedrátu i opojné mimózy.

Jistě také znáte skvělou vůni Hugo Boss BOSS Alive! Pudrová vůně, květinová, s tóny jablka, skořice a švestky. Na léto je přímo ideální!

Velmi populární letní vůní je pak také Dolce & Gabbana Light Blue, jistě budete dobře znát. I tato vůně si ve světě získala mimořádnou oblibu, kterou si drží už po mnoho let. Výrazně svěží vůně s prvky pižma, kterou si rozhodně zamilujete.

Mrkněte na Notino, kde najdete spoustu zajímavých letních parfémů, stačí si jen vybrat!