Inspirace z obchodu & eshopu HABITAT v Náměšti nad Oslavou

O prodejně & eshopu Habitat jsem vám na svém blogu psala – Habitat nabízí pestrou škálu koberců, bytových doplňků a bytového textilu, pořídíte zde i lůžkoviny, kvalitní matrace, nebo překrásné čalouněné postele. Velkou zajímavostí je také možnost si zde nechat cokoliv do domácnosti ušít – ať už se jedná třeba o závěsy, potahy na polštáře, ubrusy, přehozy přes postele… Mají zde obrovský výběr materiálů a vzorníků látek a rádi vám vytvoří návrh i realizaci přesně na míru. V Habitat mají opravdu velké zkušenosti se stovkou realizovaných interiérů – věřím, že tu budete rozhodně spokojení i vy! Víc o možnosti ušití doplňků do interiéru v následujícím článku…

Prodejnu Habitat v Náměšti nad Oslavou mnozí určitě dobře znáte – značka Habitat byla založena už v roce 1999! Od té doby se sortiment kamenného obchodu i eshopu www.habitat-cz.cz značně rozšířil – pořídíte zde opravdu nádherné doplňky do interiéru, bytový a ložní textil, koberce, kvalitní matrace, nebo čalouněné postele – ty si tu můžete objednat mimochodem i na míru!

Tentokrát bych vám chtěla napsat o velmi zajímavé službě, kterou svým zákazníkům Habitat nabízí. Jedná se o možnost ušití jakéhokoliv doplňku, či textilní dekorace do interiéru! Věřím, že právě takovou službu často uvítáme všichni, zvláště, pokud sháníme originální kousky – třeba závěsy, ubrusy…a nechceme se spokojit s nabídkou již těchto hotových produktů v běžných obchodech.

Velkým pozitivem v ohledu této služby jsou v první řadě bohaté zkušenosti. V Habitat vytváří návrhy a následné realizace pro celou řadu interiérů – ku spokojenosti stovek zákazníků. Zkrátka, můžete si tu být jistí špičkovou kvalitou odvedené práce.

Co se týká právě tématu ušití „čehokoliv z jakékoliv látky“ – určitě tu oceníte skutečně široký výběr vzorníků látek, obrovský je i výběr materiálů. Mezi materiály najdete celou řadu typů – hedvábí, len, viskózu, organzy, voály, bavlnu, různé kombinace přírodních materiálů…

Doporučí vám tu také výběr vhodných materiálů na ušití záclon, závěsů, ubrusů, polštářků, potahové materiály k čalounění, materiály k úplnému zastínění tzv. blackouty, nebo k částečnému stínění zvané dimouty.
Mimochodem, ke spoustě látek zde dokáží najít koordinátory v tapetách a kobercích. Některé kolekce jsou totiž tvořené přímo tak, že vzor na tapetě je stejný, nebo koresponduje s látkou. To se týká jak kolekcí pro dospělé, tak i pro děti.

Opravdu pestrý je také výběr vzorů – najdete tu materiály s drobným i velkým vzorem, florální i geometrické vzory, za zmínku pak stojí i různé kombinace materiálů… Vyberete si tu samozřejmě i materiály bez vzoru.

V Habitat vám rádi ušijí i atypické tvary – například závěsů, či záclon, není pro ně problém žádná velikost, ani tvar okna. Rádi každému zákazníkovi vyjdou vstříc, k jeho maximální spokojenosti.

Skvělý je i obrovský seznam mnoha dodavatelů, mezi kterými si určitě vyberete to, co hledáte.

Možná vás i zajímá, co přesně si v prodejně Habitat můžete nechat ušít? Je toho opravdu spoustu, pro přehled ale přidávám info k některým z produktů, které vám v Habitat rádi ušijí.
Ušít si tu můžete nechat dekorační polštáře, povlečení (polštář, přikrývku i prostěradlo), přehoz na postel, dále ubrus a další typy prostírání…

Vyhledávaná je zde i možnost ušití záclon, závěsů – a to buď s řasící stuhou, nebo s poutky, do tunýlku i na botokroužky.
Šijí tu i římské roleta, japonské stěny, vídeňské rolety…

Dále šijí sedáky na židle, lavice, textil do kuchyně – utěrky, chňapky, a to v rámci dekorování kuchyně i ze stejného materiálu, z jakého jsou ušité třeba závěsy…

Habitat nabízí možnost ušití i hotelového textilu – rautových sukní, ubrusů, postelových sukýnek, nebo přehozů…

Myslím, že je rozhodně dobré o této skvělé službě v Habitat vědět – bude se vám jistě hodit!
Pod článkem pak přikládám odkazy na konkrétní zastoupené značky, jejichž produkty a materiály Habitat nabízí – v případě zájmu se o nich můžete dozvědět víc.

Otevřeno je v kamenné prodejně Habitat v Náměšti každý všední den od 9. do 17.h, v sobotu pak od 9. do 13.

Kamennou prodejnu HABITAT najdete v Náměšti nad Oslavou, V. Nezvala 977. K nákupům můžete využívat i eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: HABITAT / web, eshop
ODKAZ: HABITAT / facebook
ODKAZ: HABITAT / instagram

 

Zastoupené značky

https://www.prestigious.co.uk/

https://alhambrafabrics.com/

https://www.castellodelbarro.com/main.php?l=en

https://www.kvadrat.dk/en/sahco

https://www.raschtextil.de/index.php?sprache=7

https://deco-design-fuerus.com/de/kollektion/dekostoffe/ddf/

https://www.gerster.com/en/

https://www.lagunatextil.com/sk

https://delius.de/de/

https://www.james-hare.com/

https://www.kirkbydesign.com

https://www.romo.com/

https://www.villanova.co.uk/

https://www.markalexander.com/

https://www.zinctextile.com/

https://www.beautifulhomes.cz/distribuce-a-prodej/black-edition.html

https://www.houles.com/

https://clarke-clarke.sandersondesigngroup.com/

https://www.rubelli.com/en/

https://www.rubelli.com/en/rubelli-casa/

https://www.rubelli.com/en/dominique-kieffer/

https://www.rubelli.com/en/armani-casa/

https://dedar.com/en

https://uk.loropiana.com/en/interiors

https://dekoma.eu/en/

https://global.sunbrella.com/

https://www.designersguild.com/

https://www.osborneandlittle.com/

https://www.jimthompson.com/