Nový prodejní showroom v optice APIA na Běhounské & inspirace na krásné brýle

Brněnskou oční optiku APIA vám na svém blogu doporučuji už řadu let – za sebe mohu říct, že v Brně opravdu neznám lepší optiku, s tak pestrou nabídkou nádherných brýlí. Optiku APIA najdete v Brně na třech místech, v Olympii, na Masarykově 18 a také na Běhounské 7. Právě zde je nově otevřený velký prodejní showroom v prvním poschodí. Zákazníci si tu mohou prohlédnout a vyzkoušet mnoho brýlí, nabídnou jim zde i kávu, sekt…zkrátka, čas s výběrem brýlí si tu opravdu užijete! Nový showroom, ale i celou řadu krásných novinek – brýlí slunečních i dioptrických vám představím v následujícím článku se spoustou fotek.

Oční optika APIA je jednou z nejdéle fungujících brněnských optik. Svým zákazníkům nabízí pestrou škálu brýlí – slunečních, dioptrických obrub, ale i speciálních brýlí, upravených pro sportovce. Mimo to si na pobočkách optiky APIA můžete nechat i vyšetřit zrak zkušeným optometristou. Právě preventivní vyšetření zraku bychom měli všichni podstupovat preventivně, a to alespoň jednou do roka.

Optiku APIA vám na svém blogu doporučuji už řadu let, sama jsem si brýle v této optice koupila již několikrát – a jsem moc spokojená. Nejen s výběrem brýlí, ale i celkově se službami, oceňuji individuální přístup ke každému zákazníkovi, na pobočkách se vám vždy ochotně věnují, vybírají a doporučí vám brýle přesně pro vás.

V ohledu nabídky brýlí má optika APIA celou řadu značek i zajímavých exkluzivit. Portfolio nabízených brandů je tu opravdu velice široké, koupíte tu brýle i od velmi luxusních značek, jakou jsou Gucci, Dior, Fendi, Valentino, Balenciaga…).

Já tu pokaždé obdivuji i brýle ve výstředním designu, ty nabízí často značky, jako Dior, nebo Fendi… Tyto extravagantní kousky se obecně těžko shání – v optice APIA si právě tyto výrazné kousky rozhodně vyberete. :)

Škála nabízených značek se v optice APIA navíc stále rozšiřuje. Novinkou jsou zde nyní krásné pánské brýle od značky BMW…

…a také brýle od značky Adidas! Tyto brýle tu jsou ryze sportovní, tak i pro běžné nošení. Samotnou mě překvapilo, jak jsou brýle Adidas stylové, některé modely jsou velmi  zajímavé a originální. A musím dodat, že i cenově příznivé.

Právě novinky z řady slunečních brýlí i dioptrických obrub jsem v optice APIA nafotila – jedná se o takový „průřez“ novinkami, je jich tu totiž opravdu mnoho! Vybrala jsem pro nafocení ty nejzajímavější kousky – fotky si můžete prohlédnout právě v tomto článku. Další novinky vám představím již brzy – a mimo to, můžete se těšit i na soutěž! ;)

Jak jsem také nastínila v úvodu, novinkou je na pobočce optiky APIA na Běhounské také nový prodejní showroom. Ten najdete v prvním poschodí a je samozřejmě přístupný všem zákazníkům.

Jsou to krásné, prosvětlené prostory, kde najdete opravdu obrovské množství brýlí – můžete tu v klidu zkoušet a vybírat.

Jsem si jistá, že si čas strávený zde opravdu užijete, k dispozici vám tu je i příjemné posezení, nabídnou vám tu kávu, sekt, nebo zákusek… Zkrátka, postarají se tu o vás a pomohou vám najít takové brýle, ze kterých budete rozhodně nadšení!

Pokud v Brně hledáte opravdu dobrou optiku, ja APIA skvělou volbou, máte mé slovo! :)

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii, na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA APIA / facebook

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / instagram