Představuji: brněnskou „slow fashion“ značku CTRLBK!

Brněnské módní značky, moje oblíbené téma! Proto mám velkou radost, že vám mohu i v rámci svého článku představit další z nich – jmenuje se „CTRLBK“! Za tímto brněnským fashion labelem stojí sympatická architektka Bára, pro kterou je móda velkým koníčkem. Bára navrhuje stylovou módu v duchu „slow fashion“, tedy udržitelnosti. Oblečení CTRLBK má perfektní střihy, kvalitní zpracování i materiály. Vše je české – tedy materiály, výroba, balení produktů… Já jsem vám pár letních kousků CTRLBK nafotila, jsou to jednoduché šaty, trička, která jsou tak příjemná! Na léto opravdu přímo ideální! Čtěte dál!

Na brněnské módní scéně existuje celá řada zajímavých značek, s mnoha takovými jsem se už seznámila a jsem ráda, že je mohu představit i vám. Jak dobře vím, naše regionální a zejména, brněnská módní tvorba je oblíbená a určitě je i fajn podporovat právě tyto „naše“ lokální brandy. Stojí za nimi většinou velmi pracovití, talentovaní lidé, kteří se snaží prorazit s vlastními nápady a kreativitou – a zaslouží si, aby se o nich vědělo!

Jednou z takových značek i i CTRLBK – za kterou stojí sympatická architektka Bára. Pro tu je móda velkým koníčkem, kdy tak vznikl i Bářin vlastní fashion label, pojmenovaný jednoduše podle klávesové zkratky a Bářiných iniciálů – CTRBK.

Oblečení CTRLBK, které Bára navrhuje a nechává šít, se nese stylově v duchu nadčasových a basicových kousků, které můžete nosit roky – a z módy rozhodně nevyjdou.
To jde i „ruku v ruce“ s udržitelností. Tyto věci opravdu nepodléhají „módnímu diktátu“, budete je rádi oblékat každou chvíli a stanou se oblíbenými kousky vašeho šatníku.

S tím pak souvisí i použité materiály, střihy a zpracování. Naprosto zásadní je kvalita, můžete si být jistí, že vám tyto věci vydrží v takovém stavu, v jakém jste je zakoupili, a to i v ohledu častého praní. I barvy jsou kvalitní, neblednou.

Co se pak materiálů týká, většina věcí – zejména těch letních, trička, šaty… jsou z bavlny s elastanem, některé z kousků jsou z bambusu.

Důležité zmínit, vše je 100% české. Látky se vyrábí v brněnských pletárnách, oblečení se šije taktéž v ČR, v Brně se pak balí a z eshopu odesílá přímo k vám. :)

Já vám nafotila pár ryze letních kousků, jedná se hlavně o velmi pohodlné šaty a trička.

Šaty jsou ušité ve variantách s rukávy, nebo bez a povím vám, ty střihy jsou senzační! Velmi pohodlné, nikde nic neškrtí, netáhne, materiál je pružný, ale dostatečně pevný. Volnější střihy zároveň zaručí i zakrytí případného nedostatku na postavě. ;)

Šaty s rukávy pak mají i praktické kapsy.

Moc mile mě překvapila i trička! Možná si říkáte – obyčejné tričko – ale vůbec tomu tak není! Tato trička vynikají svým střihem, který je dostatečně volný, příjemný.

Právě střih dělá z těchto triček až velmi módní záležitost!

Mimochodem, věci CTRLBK si můžete nechat ušít i přesně na míru.

Oblečení CTRLBK patří rozhodně k těm „basic kouskům“, které by vám ve skříni neměly chybět a které by mimochodem i měly tvořit ten pravý základ vašeho šatníku. Věci se dají skvěle kombinovat a co je hlavní, i při častém nošení vydrží kvalitní, krásné a v perfektním stavu!

Vše můžete vybírat na eshopu, viz odkaz níže!

ODKAZ: CTRLBK / web, eshop
ODKAZ: CTRLBK / facebook
ODKAZ: CTRLBK / instagram