Letní inspirace z butiku VIMINI – autorská kolekce šatů!

Dámy, v oblíbeném butiku VIMINI na Pekařské jsem vám nafotila pro inspiraci spoustu krásných outfitů – jedná se o jedinečné hedvábné šaty z autorské kolekce VIMINI! Pokud sháníte originální letní šaty, ušité s vaším výběrem střihu i látky… rozhodně vás osloví!  Mrkněte na můj článek se spoustou fotek!

O butiku VIMINI vám na svém blogu píšu často, a to už pár let. Míša, majitelka butiku, má super vkus, ve svém obchůdku nabízí stylovou italskou módu, ovšem i krásné vlastní autorské kolekce. Zkrátka, je tu z čeho vybírat – a mimo to, nemusíte se tu obávat závratně vysokých cen, a to i v současné době, kdy šly ceny v mnoha jiných obchodech s oblečením strmě nahoru.

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13, ale to vy, co sledujete můj blog, už rozhodně dobře víte. :) Obchůdek je to sice velikostí malý, ale velice dobře zásobený – vybírat je zde rozhodně z čeho!

Aktuálně v létě tu pořídíte tolik letní parády! Za zmínku stojí samozřejmě hlavně krásné letní šaty – těch je tu obrovský výběr! Stylově tu koupíte šatičky pro opravdu všechny příležitosti, na běžné denní nošení, ale i na speciální a okázalé příležitosti.

Já vám zde tentokrát nafotila pestrou autorskou kolekci VIMINI – šaty navrhuje a nechává šít přímo majitelka butiku, Míša.

Jedná se o nadčasové, stylové a originální šaty z úžasného materiálu – hedvábí. Takové šaty podtrhnou výjimečnost vašeho vlastního stylu – hodí se jak na běžné nošení, tak i na slavnostní chvíle.

V autorské kolekci je momentálně k dispozici asi 7 střihů, které se šijí pokaždé z jiného vzoru, barvy… Je možné si vybrat střih a vzor látky dle přání, ovšem i ze vzorníku látek, který dostanete do zpráv na vyžádání, stačí uvést, jaké barvy nebo vzory se vám líbí…

Většina střihů je v univerzální velikosti, vhodné pro S až L velikost. Délka, šířka nebo obvod pasu se dají upravit, přizpůsobit.
Postupně vznikají nové a nové střihy těchto úžasných šatů!
Zpravidla se šijí jen jedny šaty, jeden kus, takže originalita je zaručena, budete je mít jen vy!
Na přání je možné vyhotovit k šatům i gumičku, nebo stužku do vlasů ze stejného vzoru.
Největší výběr modelů je přímo k vyzkoušení a k prodeji v butiku na Pekařské, jinak se můžete podívat i na eshop Vimini: www.vimini.cz , kde jsou jednotlivé střihy vyfoceny a některé i skladem.
Posílají se i poštou po celé ČR a SR.

Dámy, běžte se do butiku VIMINI mrknout a udělejte si radost – rozhodně tu něco krásného objevíte!

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram