Novinky v Krámku Sady & Sadech Starý Lískovec

O Krámku Sady jsem vám na svém blogu již psala – ovšem, tento malý obchůdek si pro svou zajímavou a pestrou nabídku zaslouží rozhodně více pozornosti! Koupíte zde totiž výborné ovoce, zejména jablka přímo z brněnských Sadů Starý Lískovec! Aktuálně je v Krámku Sady k dostání celkem 7 odrůd jablek, což je opravdu obrovský výběr. Mimo to, zajímavosti se týkají i přímo Sadů Starý Lískovec – víc vám prozradím v svém následujícím článku…

Krámek Sady Starý Lískovec najdete v Brně na ulici Ponávka – víc jsem vám tento obchůdek představila ve svém článku ZDE.

Určitě ale stojí za to si připomenout, proč a čím je právě tento obchůdek jedinečný a proč si zaslouží, abyste o něm minimálně věděli…

V Krámku Sady totiž pořídíte v první řadě kvalitní ovoce, zejména jablka – které pochází přímo z brněnských sadů Starý Lískovec. Ovoce je zde opravdu ve špičkové kvalitě, navíc určitě rádi koupí podpoříte lokálního dodavatele, přímo od nás, z Brna.

Aktuálně mají v Krámku Sady k dostání dokonce 7 druhů jablek – tak široký výběr jablek nenajdete ani v supermarketech. :)
Navíc, jablka jsou v Krámku Sady k mání také v BIO kvalitě!

Skvělé také je, že v Krámku Sady seženete výborná jablka z Brna celoročně, v sadech jsou jablka uskladněna ve speciálních podmínkách, kdy vydrží ve špičkové kvalitě i celý rok.

Mimo jablka pak ze sortimentů sadů v krámku pořídíte hrušky, broskve, švestky, rybíz a další letní ovoce – vše je samozřejmě otázkou sezóny a aktuální úrody.

Z jablek tu pak koupíte i výborné mošty, buď již balené, nebo i stáčené. Mošty jsou také ve skvělé kvalitě, jedná se jen o čistou šťávu z jablek, nedoslazovanou, bez konzervantů…

Další sortiment Krámku Sady Starý Lískovec pak tvoří potraviny od malých, či regionálních dodavatelů. Koupíte zde pečivo z Pekařství Makovec, dále tu mají mléčné výrobky, uzeniny – opět v perfektním složení, v případě uzenin bez dusitanových solí.

Zeleninu tu koupíte také od malého dodavatele, který je Farma Ráječek.

Jak jsem nastínila v úvodu, zajímavé novinky pak chystají také přímo v Sadech Starý Lískovec! 
Aktuálně se zde vysazuje 10 hektarů meruněk, nabídka sadů tak bude opět pestřejší. 

Mrkněte na fotky, jak práce v Sadech probíhaly minulý rok!

Samotné Sady Starý Lískovec jsou samy o sobě velmi atraktivní – na jaře, kdy jsou stromy rozkvetlé, jsou i vyhledávaným místem v Brně. Určitě vám dám také vědět, až se příští sezónu sady opět otevřou i pro vaši návštěvu!

Krámek Sady najdete na ulici Ponávka 185/2.

ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / web
ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / facebook
ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / instagram