Představuji: Krámek Sady Starý Lískovec

Ráda bych vám představila jeden zajímavý, nový obchůdek v Brně – Krámek Sady Starý Lískovec! Tento obchod nabízí v první řadě výborné ovoce přímo z brněnských Sadů Starý Lískovec, které, věřím, mnozí dobře znáte. V Krámku Sady Starý Lískovec koupíte vynikající jablka ze Sadů Starý Lískovec, mošty – i stáčené, nepasterizované. Mimo to tu pak mají i zeleninu z Farmy Ráječek, pečivo z pekařství Makovec a další potraviny – uzeniny, mléčné výrobky, koření, vína, cidery…ve výborné kvalitě od menších a regionálních dodavatelů. Myslím, že tento obchůdek byste rozhodně měli znát – čtěte dál!

Určitě mnozí víte, že v Brně, konkrétně ve Starém Lískovci, najdete velké ovocné sady, které se specializují zejména na kvalitní jablka – mimochodem i v BIO kvalitě. O těchto sadech jsem vám i nedávno psala v souvislosti se samosběrem, který tu probíhá.

Jablka, ale i další ovoce z těchto sadů, jsou ve špičkové kvalitě – sady dodávají ovoce i do různých firem, či obchodů.

A právě produkty z těchto sadů, ale i další zajímavé potraviny – v prémiové kvalitě, od malých a regionálních dodavatelů, můžete koupit v novém Krámku Sady Starý Lískovec.
Tento obchůdek najdete na ulici Ponávka 185/2 a je zde otevřený krátce, od letošního června.

Krámek Sady Starý Lískovec se tedy primárně zaměřuje na sortiment Sadů Starý Lískovec – pořídíte zde kvalitní ovoce, zejména jablka a mošty. Jablka jsou opravdu vynikající – i letošní úroda se velmi povedla. Jablka tu nabízí také v BIO kvalitě.

A mohu i sama potvrdit – jablka i mošty jsem si odtud odvezla a jsou vynikající! Slaďoučká a moc dobrá.

Sortiment tedy tento krámek bere primárně z aktuální nabídky Sadů Starý Lískovec – což je samo o sobě sympatické, věřím, že určitě rádi nakupujete potraviny, ovoce a zeleninu hlavně od regionálních dodavatelů – a co lépe, když jsou přímo i z Brna. :)

Jablka i mošty jsou v krámku ze sadů dostupná celoročně, v sadech jsou jablka uskladněna ve speciálních podmínkách, kdy vydrží ve špičkové kvalitě i celý rok.

Mimo jablka pak ze sortimentů sadů v krámku pořídíte hrušky, broskve, švestky, rybíz a další letní ovoce – vše je samozřejmě otázkou sezóny a aktuální úrody.

Vynikající jsou i mošty! Mají je zde buď balené v lahvičkách, eko obalech, nebo si můžete mošt načepovat i sami. Právě tyto stáčené mošty jsou bez pasterizace – v té nejvyšší možné kvalitě a můžete si z nich vyrobit i cider. ;)

Mimochodem, mošty jsou pouze čistá šťáva z ovoce, bez cukru, konzervantů… Mošty tu mají buď čistě jablečné, nebo i v různém poměru s jiným ovocem. A také i v BIO kvalitě.

Sezónně (a právě teď) tu mají i stáčený burčák!

Další sortiment Krámku Sady Starý Lískovec pak tvoří potraviny od malých, či regionálních dodavatelů. Koupíte zde pečivo z Pekařství Makovec…

…dále tu mají mléčné výrobky, uzeniny – opět v perfektním složení, v případě uzenin bez dusitanových solí.

Koupíte zde i naturální (nesířená) vína, piva z malých pivovarů, cidery, zeleninu – opět regionální, z Farmy Ráječek.

Zkrátka, pokud si chcete dopřát vynikající české, brněnské ovoce, ale i zeleninu a další kvalitní potraviny, určitě se do Krámku Sady Starý Lískovec běžte podívat – rozhodně neodejdete s prázdnou! ;)

Krámek Sady najdete na ulici Ponávka 185/2.

ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / web
ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / facebook
ODKAZ: KRÁMEK SADY STARÝ LÍSKOVEC / instagram