Podzimní inspirace z butiku La Certezza na Lidické!

Dámy, mám tu pro vás opět jedinečnou módní inspiraci – a tentokrát už v podzimním duchu! V butiku La Certezza na Lidické jsem vám nafotila překrásné svetříky, komplety, halenky i šaty – které rozhodně stále užijete! Co tu aktuálně pořídíte? Mrkněte na následující reportáž se spoustou fotek!

Butik La Certezza je jedním z těch v Brně, který má stále co nabídnout. Je tu opravdu pestrá nabídka, a to nejen oblečení, ale i koupíte tu i nádherné boty, nebo kabelky.

Ve většině případů se jedná o módu od italských značek, je tu ovšem zastoupena i jedna nizozemská značka – jejíž věci rozhodně nepostrádají styl! A jsou k dostání i ve větších velikostech!

Aktuálně tu najdete už pestrou škálu outfitů pro podzimní sezónu – pár jsem vám jich nafotila opět na sobě, ať tyto kousky vidíte v jejich reálné podobě.

Skvělé je, že se jednotlivé věci z nabídky zde dají vzájemně skvěle kombinovat! Sestavit si tu tak můžete kompletní outfit, a to i včetně bot – ty tu mají opravdu krásné! A ruku na srdce, nabídka hezkých bot je v Brně opravdu velice špatná… Takže, pokud sháníte nějaké stylové, takové, jako jinde nemají, zkuste se mrknout právě do butiku La Certezza.

Co se pak oblečení týká, nafotila jsem vám zde třeba překrásné podzimní šaty! Sama miluji ryze ženskou módu, šaty a sukně nosím snad celoročně.

A právě jedinečné podzimní šaty tu také mají – buď z teplých, úpletových, či vlněných materiálů, nebo i lehčí, přes které krásně vypadá třeba i kožená bunda.

Super jsou i sukně – já vám tu vyfotila tuto v khaki barvě, dá se hezky ladit s dalšími kousky v zelených tónech.

Co mě tu opravdu zaujalo, tak krásné, teploučké komplety! Třeba tento, ve smetanové barvě – kalhoty, top v prodloužené délce a přes to kardigan. Vypadá to skvěle, že?

Pokud vsázíte rádi na pohodlí, najdete zde příjemné teplákové soupravy, opět v jedinečném designu.

V butiku La Certezza pak mají i moc fajn džíny, které výborně sedí!

A pokud nevíte, co by právě vám mohlo slušet, nechejte si poradit! Dámy, které zde pracují, módě opravdu rozumí a moc rády vám doporučí ideální outfit přesně pro vás.

Paní majitelka butiku má o módě a aktuálních trendech opravdu velký přehled – takže tady jste při nákupu oblečení skutečně na tom nejlepším místě. ;)

A mimochodem, koupíte tu i úžasné bundy a kabáty! Ty vám tu nafotím zase příště – máte se rozhodně na co těšit! ;)

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram