Novinky v butiku Allora

Mám pro vás další módní inspiraci – tentokrát opět ze svého oblíbeného butiku Allora na Dvořákově! Aktuálně tu najdete spoustu novinek z jarní kolekce, představím vám je i ve své reportáži! :)

Butik Allora nabízí opravdu pestrou škálu krásných věcí, ze kterých, věřím, si vybereme úplně všechny. Opravdu, tolik super kousků na jednom místě, to se jen tak nevidí!

Pokud pravidelně sledujete můj blog, už asi víte, jak móda v butiku Allora vypadá – jedná se o italskou módu a také, o autorskou značku MIA MIA – tyto věci navrhuje sama majitelka butiku, paní Mirka Kubík.

Stylově bych módu z butiku Allora zařadila jako sportovně – elegantní, ale věřte, že se tu obléknete pro naprosto všechny příležitosti. Koupíte tu krásné kalhoty, džíny, trička, halenky, ale také šatičky – ty jsem si tu oblíbila i já. Šaty tu mají jak pro více společenské události, tak i sportovní, pohodlné šaty, pro každodenní nošení.

Jak jsem napsala v úvodu, nyní je v butiku Allora k dostání krásná, jarní kolekce – je tu celá řada novinek, které stojí za pozornost. Mnohou outfiů jsem vám opět nafotila, přímo na sobě, ať vše vidíte ve své reálné podobě. :)

Chci také zmínit, že v butiku Allora se dobře oblékou i různé typy postav – i ty plněnjší, s většími velikostmi. Mimochodem, právě inspiraci, outfity na jiném typu postavy, než mám já, jsem vám představila ve svém posledním článku.

Oblečení jsem tu nafotila na své kamarádce Markétě, která má velikost L, plnějí poprsí a boky a jak jste se mohli přesvědčit, tak i na ní vypadá vše krásně. Můj článek s outfiy focenými na Markétě najdete ZDE.

Pokud tápete, co by vám mohlo slušet, nebo nevíte, jak věci kombinovat – i s tím vám v butiku Allora pomohou. Pracuje tu moc šikovná a ochotná stylistka Míša, která se vám ráda bude věnovat, pomůže vám s výběrem a věřte, že ten pravý outfit, ze kterého budete nadšené, tu určitě najdete… :)

Spoustu krásných outfitů z butiku Allora si prohlédněte v článku a také, ve fotogalerii pod ním.

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákově 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook