Nová kolekce Love Moschino v pfb Concept Store Brno!

V pfb Concept Store Brno na Panské je další zbrusu nová kolekce, a to od ikonické značky Love Moschino! A je opravdu úžasná, barevná, plná vzorů, zkrátka, dokonale letní! Víc vám ji představím v článku, kde najdete také spoustu fotek pro inspiraci. ;) 

Značku Love Moschino jistě nemusím nijak zvlášť představovat, i když věřím, že bude znát hlavně label MOSCHINO, pod který Love Moschino patří. Love Moschino je proti klasickému Moschinu cenově dostupnější, ovšem stále se jedná o velice prestižní značku, která má v módní branži své jméno.

Jediným místem v Brně, kde módu od Love Moschino seženete, je právě pfb Concept Store na Panské. Už zimní kolekce od této značky byla úžasná, hravá, plná obrázků – a tak jsem byla moc zvědavá i na jarní a letní řadu.

Ta už je v obchodě dostupná a musím říct, je nesmírně pestrá! Opět oblečení zdobí pro Love Moschino tolik typické obrázky, vzory a také, zářivé barvičky.

Zkrátka – tato móda rozhodně není nudná, naopak, skvěle podtrhne výjimečnost vašeho vlastního stylu.

Mnoho zajímavých kousků jsem vám opět nafotila pro inspiraci – ať už to jsou třeba krásné letní šatičky, které jsou nesmírně pohodlné…

…nebo sportovní, mikinové šaty, které jsou určené pro každodenní nošení, můžete si k nim klidně vzít i tenisky a stále to ve výsledném efektu vypadá moc dobře.

V nové kolekci od Love Moschino jsou i pohodlné kraťásky, v různých barvách, které můžete doplnit i zajímavým tričkem, s motivem, nápisem, obrázkem – opět jich mají od této značky velký výběr.

Za pozornost stojí i denimové kousky, třeba tyto letní šatičky s volánky. Mají ženský střih, jsou pohodlné, vzdušné, na horké letní dny ideální.

Z denimových věcí se mi moc líbil ještě tento komplet – kraťásky s bundičkou s motivy berušek. Hravé, líbivé a opět něco jiného, než můžete obvykle v obchodech vídat.

Zaujala mě i tato tepláková souprava, je moc pohodlná, z příjemného materiálu.

Zkrátka, značka Love Moschino mě baví. Ukazuje, že móda může být i zábavná, krásně barevná, s obrázky…a přesto nesmírně stylová.

K oblečení Love Moschino jsem si obula i celou řadu krásných botiček, které v pfb Concept Store mají – boty i další doplňky k outfitům, hlavně kabelky, jsem vám nafotila také zvlášť, mrkněte – fotky jsou jak zde, v článku, tak i ve fotogalerii pod ním. ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

Na více fotek krásných věcí se podívejte také do fotogalerie!

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram