Nová kolekce Hugo Boss v pfb Concept Store Brno

V dnešním článku na mé oblíbené téma „móda“ vám chci představit nádhernou novou kolekci značky Hugo Boss – kterou aktuálně najdete v multibrandovém butiku pfb Concept Store Brno. Jsou to úžasné kousky, stylově elegantní, nesmírně ženské – přesvědčíte se v následující reportáži. ;)

Můžu vám říct, že značka Hugo Boss mě neustále překvapuje! Dříve jsem měla tuto módu za poměrně „usedlou“, nicméně, co jsem měla možnost se s oblečením Hugo Boss blíže seznámit, překvapilo mě, o jak stylové a nesmírně slušivé věci se jedná.

Dámské věci Hugo Boss jsou opravdu vysoce elegantní, všechny kousky mají perfektně propracované střihy, dokonale sedí a moc příjemné jsou i použité materiály. Zkrátka, pokud hledáte například jedinečné oblečení do práce, kanceláře, nebo i na večírek, společenskou akci…je značka Hugo Boss rozhodně tou pravou!

Opravdu velký výběr jak dámské, ale i pánské módy Hugo Boss najdete v multibrandovém obchodě pfb Concept Store Brno, na Panské 12. Tento obchod nabízí módu a doplňky od celé řady jedinečných brandů, mezi které patří právě i Hugo Boss.

Aktuálně je tu od značky Hugo Boss už nová, podzimní kolekce, ve které nechybí stylové sukně, kalhoty, topy, kabátky… Jednotlivé kousky jdou vzájmeně skvěle kombinovat, takže si tu můžete od tohoto brandu sestavit i celý outfit.

Já jsem vám pár zajímavých kousků opět nafotila – přímo na sobě, ať oblečení vidíte v jeho reálné podobě. Musím říct, že všechny věci mi perfektně seděly a byly nesmírně příjemné. Rozhodně bych si mezi tímto oblečením uměla vybrat!

Asi nejvíc mě zaujala kožená sukně do pasu, vypadá efektně, ať už si k ní vezmete lodičky, nebo v chladnějších dnech třeba i kozačky…

Super byl i tento vínový komplet – myslím, že i když mají jednotlivé kusy celého outfitu stejnou barvu, vypadá to vcelku opravdu dobře, že? :)

Pokud dáváte přednost více sportovní módě, tak značka Hugo Boss nabízí i džíny – opět moc dobře sedí a líbil se mi i odstín modré.

Kromě oblečení jsem vám jako vždy nafotila i doplňky – kabelky a boty, které jsem měla k jednotlivým outfitům… ;)

Jak se vám novinky od Hugo Boss líbí? Za mě naprosto super! ;)

Na více fotek se detailně podívejte také do fotogalerie. ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / eshop

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram