Benefiční večer Show and the City

Ráda bych vám dnes napsala pár vět k velkolepému benefičnímu večeru Show and the City, který proběhl ve čtvrtek 26. září v hotelu Barceló v Brně. Měla jsem se této akce účastnit, ale bohuže jsem nakonec byla v zahraničí. Nicméně, akce dopadla skvěle a díky všem, kdo se podíleli, přišli, pomohli…se podařilo získat pro nemocnou Lucinku více než 70.500,-!
Narozeniny salónu Tawan Brno, který se spojil s dobročinnou organizací Dnes Pomáhám a produkční agenturou Wonder Production se staly opravdu výjimečnou benefiční událostí tohoto roku.
Večer se nesl v duchu exkluzivních módních přehlídek – v prostorách hotelu Barcelo Brno Palace vyrostlo dlouhé molo – kde měli hosté možnost sledovat krásné modelky i další umělecká vystoupení.
Na mole prezentovaly modely známých českých návrhářů ty nejkrásnější české modelky, mezi kterými byla například Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016 nebo Michaela Habáňová Česká Miss 2017. Hosté se mohli pokochat pohledem na modely z dílny Aleše Báry, Miroslava Michaela Knota, Gábiny Páralové,  Eccitante a Salonu č4, přehlídku uzavřely Neonky by Nela Slováková
Celým večerem provázela moderátorka Eva Decastelo, která dodala programu potřebné odlehčení a dostatek humoru. Publikum svým silným hlasem oslovila zpěvačka Leona Gyöngyösi, kterou v průběhu večera vystřídala Monika Bagárová v duetu se svojí sestrou Natálií. Módní přehlídky doprovodil na housle Michael Hejč, jehož interpretace známé Vltavy decentně doplnila modelky. Magickým momentem byly vstupy kouzelníků Lukáše a Pavla Šeklin, kteří na mole objevili papouška kakadu a vtáhly diváky do svých kouzel z Las Vegas. 
Vrcholem celého večera bylo předání šeku v hodnotě 70.500,- Kč holčičce Lucince, která se potýká se svým postižením – šek Lucince předala zakladatelka dobročinné organizace Dnes Pomáhám Petra Pachlová, společně s managerem salónu Tawan Brno Tomášem Motalem. Benefiční večer si nenechaly ujít ani známé osobnosti, z nichž nejvýraznější byla Nela Slováková, která po předání šeku od společnosti Eccitante vystoupila z první řady a přislíbila Lucince úhradu čehokoli potřebného v hodnotě 10.000,- Kč.
Je skvělé vidět, že je mezi námi stále hodně lidí, kterým není lhostejný osud druhých! Velký dík patří organizátorům této bohulibé akce, v první řadě Tawanu! A těšíme se na další podobnou akci v budoucnu. ;)