Inspirace z butiku Amande 2 – pro všechny velikosti ;)

Milé dámy, věřím, že dnešní módní fotoreport oceníte! Nafotila jsem vám totiž spoustu nových a krásných outfitů v butiku Amande 2 na Kallabově ulici – a pozor, tentokrát nejen na sobě, ale fotila se mnou i moje kamarádka Tereza, která má jinou velikost, než já. Přesvědčíte se, že tu mají super kousky opravdu pro všechny – víc v dnešním článku!

Oba butiky Amande (najdete na Horově a Kallabově ulici, kousek od sebe), patří už pár let k mým asi nejoblíbenějším v Brně. Najdete tu krásné věci, které jinde nemají – stylově pro běžné, denní nošení, ale také pro více slavnostní a okázalé příležitosti.

Aktuálně už najdete v obou obchodech první kousky z podzimní kolekce a je rozhodně z čeho vybírat! I tento podzim se nese v duchu krásných barev a zajímavých střihů – takže i přesně v tomto duchu jsou novinky v Amande.

Tentokrát jsem vám ovšem nefotila outfity pouze na sobě, jak to dělám obvykle, ale na focení jsem vzala sebou i kamarádku Terezu – možná jste ji už na mém blogu párkrát postřehli. ;) Terka je krásná holka a dokáže se taky páradně obléct. Má jinou velikost, než já – a dnes vám chceme ukázat, že se krásně obléci můžeme opravdu všechny. ;)

V butiku Amande totiž nově seženete i větší velikosti – a to až do velikostí XL – takže, milé dámy, rozhodně se nebojte, že tu nenajdete oblečení třeba i pro sebe, pokud nemáte zrovna velikost S, nebo M. A věřte, i s plnějšími křivkami můžete vypadat božsky!

Konkrétně tu najdete nádherné kousky od mnoha zajímavých značek, mezi které patří Babylon, Twin Set, VICOLO , Roberta Biagi , Mangano, kabelky BECATO, panské pak Absolut Joy, Primo emporio, Dsquared2…

Co v Amande 2 aktuálně najdete? Je toho spoustu – mrkněte na fotky! ;)

Asi nejvíc mě zaujaly nádherné sukně, šaty, zkrátka ty vyloženě dámské záležitosti.

Tereza si zase vyzkoušela perfektní košile, vršky, kalhoty…

Zkrátka v Amande se oblečete všechny, milé dámy! A rozhodně si tady to pravé vyberete. ;)

Butik Amande 2 najdete na ulici Kalábova 2, jen kousek od butiku Amande na Minské, tak se stavte. ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook