Nenechejte si ujít – Pivní festival U Tomana!

Milovníci piva – a nejen vy! Ráda bych vás pozvala na jednu zajímavou akci, která již brzy proběhne přímo v centru Brna, v Domě U Tomana a pokud počasí dovolí, tak i na venkovní zahrádce. Od 17. do 19. října zde bude Pivní festival U Tomana! Budete mít možnost ochutnat Tomanova piva a nejen to! Víc v dnešním článku. ;)

O Domu U Tomana jsem vám na blogu již několikrát psala a věřím, že jste zde už byli – ať už na výborné pivo z vlastní produkce, nebo na nějakou specialitu z restaurace. Prostory jsou tu nádherné, v samém srdci Brna, s výhledem přímo na náměstí Svobody.

Celý koncept Domu U Tomana stojí rozhodně za pozornost – doslova na každém kroku tu totiž narážíte na výjimečné prvky, detaily z historie domu, designové “vychytávky” – často i původní a také, jiné zajímavosti, které jsou pro prostory tohoto charaktaru doslova až raritou.

Jednou z nich je rozhodně i vlastní pivovar – opravdu, v centru Brna, na nám. Svobody, se vaří vlastní, “Tomanovo pivo”!

A právě k pivu se váže i událost, o které vám chci dnes napsat!

Od 17. do 19. října včetně totiž bude v Domě U Tomana probíhat Pivní festival U Tomana! Pokud počasí ovšem dovolí, vše se bude odehrávat venku, před Tomanem a také na venkovní zahrádce!

Program bude probíhat v následujících hodinách:

  • 17.10.  16:00 – 22:00
  • 18.10.  14.00 –  22:00
  • 19.10.  12:00 – 22:00

Co přesně vás čeká?
Samozřejmě – budete moci ochutnat piva z vlastní produkce zdejšího pivovaru. Na čepu budou všechna stálá piva – světlá 10°,12°, tmavá 11°…

A to není vše! Budete si zde moci dát i pivní speciály – APA 13°, vídeňský speciál MÄRZEN, STOUT a také jednu skutečnou specialitu – pivo, které zraje na pilinách ze sudů po prémiových destilátech – OAK BARREL AGING STOUT.

K pití patří samozřejmě také dobré jídlo – a i na to se můžete těšit! Bude se grilovat, ochutnáte nejrůznější speciality, pečená masa krájená přímo před hosty!

A pozor – důležitá informace! Kdo přijde v jakémkoliv kroji, tak dostane pivo zdarma! ;)

Kromě toho vás tu čekají každý den festivalu soutěže o ceny a především, prohlídky zdejšího minipivovaru s výkladem sládků.

Tak se zastavte, věřím, že to bude stát za to! ;)

ODKAZ: U TOMANA / web

ODKAZ: ZAŽIJ BRNO U TOMANA / facebook