Exkluzivně v říjnu – požitkové dny v Therme Laa!

A máme tu podzim, pošmourné, často deštivé období, které si musíme občas zpříjemnit – a ideální volbou je mimo jiné návštěva termálních lázní, kde se můžeme zrelaxovat a načerpat potřebnou energii. Já moc ráda jezdím za odpočinkem do termálních lázní v rakouském Laa – a i proto vám chci napsat o zajímavé akci, která tu platí po celý říjen. Za 49€ totiž máte v ceně nejen celodenní vstup do termálních lázní a saunového světa, ale i neomezenou konzumaci pití a jídla v termální restauraci. ;) Víc v následujícím článku!

Pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek, jsou rozhodně termální lázně v Laa tím pravým. Já sem jezdím pravidelně a moc ráda – ať už do exkluzivních lázní Silent Spa, nebo do lázní Therme Laa, třeba i s dětmi. Máme to zde celá rodina moc rádi – z Brna jste zde za chvíli a opravdu si tady odpočinete.

Navíc, v lázních Laa často probíhají nejrůznější zajímavé a výhodné akce, díky kterým můžete zažít i tak trochu „něco navíc“. A jedna skvělá akce tu právě nyní je, musíte o ní vědět! O co přesně se jedna?

O „požitkové dny v Therme Laa“, které tu platí během pracovních dnů, a to po celý říjen. Dříve tyto akce byly pouze pátky, ovšem nyní si můžete výjimečně užívat každý pracovní den.

V rámci tarifu „Genuss Therme“ totiž máte za pouhých 49€ v ceně jak celodenní vstup do termálních lázní a saunového světa, tak i neomezenou konzumaci jídel a točených nealko nápojů v termální restauraci a dokonce i v Sauna baru! 

Můžete tedy jíst a pít co hrdlo ráčí – dáte si tu jak snídani, oběd, svačinu, večeři…je to jen na vás! ;) Takže si zde váš den pro odpočinek užijete skutečně na maximum!

Můžete tak ochutnat skvělé regionální a sezónní pokrmy od místních kuchařů – a i já můžu potvrdit, vaří tady výborně, při své poslední návštěvě jsem tu ochutnala skvělé těstoviny s houbovou omáčkou a byl to gurmánský zážitek!

Více informací o této zajímavé akci si pak můžete přečíst přímo na webu Therme Laa pod tímto odkazem.

Tak co říkáte, zajet si nyní během října odpočinout do Therme Laa se jeví jako naprosto skvělý nápad! Užijete si to zde opravdu dokonale, tak neváhejte a tuto jedinečnou akci využijte!

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook