Nejúčinnější terapie pro tvarování těla – přístroj EMScultp v brněnském Beauty Baru!

Dnes mám jeden velmi zajímavý tip pro všechny z vás, kdo řešíte efektivní, rychlé a zdravé tvarování postavy a také hubnutí. Věřte, v dnešní době existují opravdu dokonalé přístroje, které vám k vysněné postavě mohou pomoci – snadno a opravdu rychle. Jedním z takových přístrojů je EMSculpt – ten mají exkluzivně a vůbec jako jediní v ČR v brněnském Beauty Baru na Údolní. Byla jsem se zde podívat, zjistila všechny informace – a dnes vám je předám v mém následujícím článku. Já osobně věřím, že přístroj EMScultp opravdu funguje – a brzy se ho chystám i vyzkoušet!

Brněnský Beatuy Bar je exkluzivní a jedinečný salon, který nabízí opravdu ucelené a komplexní portfolio služeb pro vás krásný vzhled, dokonalou postavu – to vše samozřejmě s ohledem na zdraví a váš kvalitní život (zajišťují zde i výživové poradenství a vytvoří vám výživový plán, včetně ošetření přístroji, s masážemi…přesně na míru).

Já jsem vám Beauty Bar již na svém blogu představila – pokud vám článek unikl, najdete ho ZDE.

Z bohaté nabídky služeb tu najdete kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, dále tu dělají také permanentní make up, nebo speciální masáže a zábaly s cílem detoxifikace, zpevnění a vyhlazení pokožky.
Co je tu ovšem opravdu unikátní, je nabídka ošetření opravdu jedinečnými přístroji, které – jak jsem už zmínila v úvodu, dokáží až zázraky. Tyto přístroje se používají pro tvarování postavy, ať už ve směru nárustu, či zpevnění svalové hmoty, či odbourávání tukové tkáně.

O ošetření těmito přístroji jsem se zde při mé návštěvě dozvěděla opravdu velice zajímavé věci a ač to zní možná až neuvěřitelně, tyto přístroje dokáží v relativně velice krátké době vaši postavu přeměnit.

Dnes vám chci blíže představit právě jedinečný přístroj EMSculpt , který má brněnský Beauty Bar exkluzivně a vůbec jako jediný salon v ČR.

V čem je tento přístroj unikátní a jak vůbec funguje?

Přístroj EMSculpt je v současné době vůbec nejúčinnější terapií pro tvarování těla – jeho působením se spalují tuky a buduje svalová hmota, a to s viditelným efektem již po 4 ošetřeních! EMS díky vysokofrekvenčnímu působení elektromagnetické technologie s vysokou intenzitou dokáže zapojit opravdu všechny svaly v těle – je ideální třeba i pro proceduru pozvednutí hýždí. Navíc, v brněnském Beauty Baru mají nově aplikátory na tvarování rukou a nohou. 
Takže je možné tvarovat břicho, zadeček, paže a nohy.

Když používáte EMSculpt pro ztrátu tuku a budování svalů, pulzní generátor obklopuje svaly v břiše nebo hýždích intenzivním magnetickým polem:

  • Silné pulsy magnetických vln pronikají všemi svalovými vlákny. Ve svalech jsou tak nepřetržitě způsobovány kontrakce. Cvičení na EMS je pouze povrchní.
  • Během půl hodiny se vyvolá na ošetřovaném místě více než 20 000 svalových kontrakcí. Nelze dosáhnout klasickým cvičením.
  • Dojde tzv. ke stresu tukové buňky, která nastává po intenzivním cvičení známé také jako tréninkový efekt. Tělo nabíjí vyčerpané svaly energií a zároveň je posiluje.
  • Na rizikových partiích jako jsou břicho a hýždě, pomáhá EMSculpt velmi efektivně snižovat tukovou vrstvu. Tento účinek je vyvolán metabolickými aktivitami, které jsou způsobeny mimořádnou svalovou aktivitou. (Stres pro tukovou buňku).

Důležité je zmínit, že se jedná o neinvazivní metodu, je tedy velice šetrná a bezbolestná. Navíc, s přístrojem EMSculpt lze řešit i různé zdravotní komplikace – například diastázi po porodu, povolenou břišní stěnu, prověšení páteře. Je to také skvělá metoda pro řešení zpevnění vnitřních břišních svalů, které běžným cvičením zpevníte velice těžko.

Přístroj EMSculpt vás dokáže zbavit jakéhokoliv přebytečného tuku na mnoha partiích těla.

Nárůst svalové hmoty po 4 ošetřeních je až 16% a úbytek tukové tkáně je až 19% .

Zajímavostí je, že tento typ přístroje se používal i v lékařství, pro procvičení a zapojení svalové hmoty u ležících pacientů. Při použití bylo zjištěno, že působením stroje se buduje svalová hmota a odbourává se tuk – inovovaný přístroj se tak zavedl také pro širokou veřejnost s cílem tvarování postavy.

Jak přístroj EMSculpt fuguje? Mrkněte na video!

Pokud hledáte opravdu efektivní způsob, jak posílit svaly, zhubnout a formovat postavu – v krátkém čase a s maximálně viditelným účinkem, zkuste právě tento přístroj v Beauty Baru. Věřím, že budete nadšeni! Sama se chystám také brzy vyzkoušet – určitě se s vámi podělím o své dojmy. ;)

Beauty Bar najdete na Údolní 18.

ODKAZ: BEAUTY BAR / web
ODKAZ: BEAUTY BAR / facebook
ODKAZ: BEAUTY BAR / instagram