Dětské botičky v Brně – obchod Storyshoes na Palackého třídě!

Maminky – dnes inspirace hlavně pro vás! Chci vám doporučit jeden skvěle zásobený obchůdek se zdravotně nezávadnými dětskými botičkami! Jmenuje se Storyshoes, najdete ho na Palackého třídě 64 a mají tu fakt senzační výběr – od těch nejmenších velikostí až po ty velké! A pozor – stejné botičky si tu mohou koupit dokonce i maminky s dcerami. ;) Víc v následujícím článku se spoustou fotek… :)

Pokud máte děti, jistě víte, že výběr bot pro ně rozhodně není dobré podceňovat. Dětská nožička roste a vyvíjí se a nevhodně zvolené botičky ji mohou negativně ovlivnit. Zvláště je důležité myslet na podporu klenby a v případě malých dětí – batolat, také oporu kotníku.

Proto je rozhodně dobré kupovat dětem boty se zdravotní atestací a zajít si pro ně do specializovaných obchůdku, kde se právě na dětskou obuv zaměřují.

Dřív, když byli mí synové malí, takových obchodů v Brně moc nebylo, vzpomínám, že snad 1 – 2. Dnes je situace už lepší – a proto vám chci jeden výborně zásobený obchod s kvalitní dětskou obuví doporučit.

Tento obchod se jmenuje STORYSHOES a v Brně má hned dvě pobočky. Hlavní, velký obchod, je na Palackého třídě 64, kde je opravdu velice pestrý sortiment.
Druhá prodejna je pak v Líšní, na ulici Jírova 8.

Jaká je konkrétně v obchodě Storyshoes nabídka?
Já jsem vám pořídila velký fotoreport právě v obchodě na Palackého třídě 64 a můžu vám říct, mají tu nespočet modelů, pro kluky, holčičky a samozřejmě i batolata!

Co se velikostí týká, tak botičky tu koupíte už od těch nejmenších velikostí (18, 19…), až po ty hodně velké – super je, že tu seženete boty pro děti ve velikostech i 40, dokonce i 42 (velikost 41 má můj desetiletý syn a sehnat pro něj dobře padnoucí boty je opravdu obtížné).

POZOR – tím, že tu mají opravdu mnoho velikostí, tak si tu stejné modely bot mohou koupit maminky i dcery – mrkněte, pár takových kousků jsem vám zde nafotila na majitelce obchodu a její dceři. :)

Zvlášť krásné jsou boty od značky Tommy Hilfiger – od té tu mají také botičky pro maminky a holčičky…

…a moc hezké jsou i pantoflíčky na léto!

Co se značek týká, tak jich tu mají opravdu celou řadu, nechybí oblíbené značky, jako jsou KEEN, SUPERFIT, BEFADO, DD STEP, JONAP…

Koupíte tu ale boty i od značky GEOX – pro dětičky taky skvělá volba!

Za pozornost pak stojí i boty od oblíbené italské značky PRIMIGI – mají je v překrásných designech.

Obzvlášť oblíbené jsou zde ovšem boty od značky SKECHERS – určitě vám bude tato značka povědomá. Tyto botičky – tenisky jsou dokonale lehké, příjemné a pozor – mnohé modely svítí, což děti milují! ;)

V obchodě Storyshoes pak koupíte i doplňky – čepičky, batůžky, kšiltovky, deštníky…

Tak pokud hledáte tip, kam v Brně pro dětské botičky, zkuste obchod STORYSHOES. ;)

Na víc fotek mrkněte do fotogalerie.

ODKAZ: STORYSHOES / web, eshop
ODKAZ: STORYSHOES / facebook
ODKAZ: STORYSHOES / instagram