Nejširší nabídka kabelek, peněženek, pánských tašek…v Brně? V obchodě IOAMO na Masarykově!

Sháníte stylovou, kvalitní kabelku, peněženku, nádherné psaníčko na plesy…? Mám pro vás svoje doporučení, kam vás pro tyto kousky – a mnohem více – poslat! Opravdu nejširší sortiment kabelek a doplňků tohoto typu najdete v Brně v obchodě IOAMO – ten je od prosince přestěhovaný na nové adrese, v opravdu velkých prostorách na Masarykově 2. Aktuálně v prodejně IOAMO probíhají velké zimní výprodeje a na celou řadu kabelek od mnoha značek tu platí slevy, až do výše 40%. A pozor – koupíte tu i překrásné, ryze valentýnské kabelky, v červené barvičce! Mrkněte na můj článek se spoustou fotek – ať víte, kam poslat pro dáreček třeba i svou drahou polovičku. ;)

Musím sama uznat, že tak pestrou a širokou škálu nádherných kabelek, ale i peněženek, plesových psaníček, nebo dokonce pánských tašek a doplňků na jednom místě opravdu jen tak neuvidíte.

Obchod IOAMO mnozí jistě pamatujete ještě z Kobližné ulice, kde byl výběr kvůli malým prostorám značně limitovaný.
Od prosince je ale prodejna přestěhovaná na nové místo – na Masarykovu 2 (více jsem vám o novém obchodě IOAMO psala ZDE).

Začátkem tohoto roku se ovšem prodejní prostory na Masarykově ještě více zvětšily – v zadní části prodejny najdete nejen další kabelky, ale i pánské zboží – tašky, brašny, a to od australské značky Greenwood, dále od od značky Hunters a novinkou je značka Hill Burry.

Kufry tu pak koupíte od italských značek Ormi a Roncato – jsou nádherné, lehounké a v úžasných barvičkách!

Jak zmiňuji v úvodu, aktuálně v obchodě IOAMO probíhají i velké zimní výprodeje – je třeba uvolnit místo nové jarní kolekci! :) 

Například nádherné designové kabelky od holandské značky Bulaggi tu jsou nyní se slevou až 40%!

Kabelky Pierre Cardin jsou se slevou 30%, na zboží značky Tamaris pak platí slevy 30%.

Se slevou koupíte i kabelky Anekke – ceny jsou o 20% nižší!

Opravdu se tedy vyplatí nyní do obchodu IOAMO zastavit, cenově vás nákupy vyjdou výhodně.

V sortimentu prodejna IOAMO pak přivítala i zajímavé novinky – nové značky! Patří mezi ně třeba Santoro London – nabídka se ovšem ještě rozšíří. Věci Santoro London jsou v jedinečném, řekla bych až pohádkovém designu.

Nově koupíte v IOAMO i nádherné a kvalitní kožené pásky – pro dámy i pány!

Ty dámské jsou navíc k dostání i v zajímavých barvách.

Opravdu široká je zde nabídka peněženek. Krásné jsou ty od značky Pierre Cardin…

Moc hezké jsou peněženky VUCH, v hravém, barevném a celkově osobitém designu. Peněženky jsou zde jak z koženky, tak tu najdete i ty z kůže. Mimochodem, z kůže od značky VUCH jsou v obchodě IOAMO dostupné už i krásné kabelky!

Nádherné jsou i peněženky od české značky Lagen.

Kvalitní kabelky, tašky, nabízí francouzský brand Katana. Tyto kabelky jsou z pravé kůže, v jednoduchém designu, bez zdobení a aplikací. 

Opravdu pestrý výběr je zde pak i italských kožených kabelek – v mnoha typech, velikostech i barvách.

Pokud sháníte stylové psaníčko na plesy, v obchodě IOAMO si určitě vyberete! Mají tu vážně nádherné kousky!

A mimo to, v obchodě IOAMO je i pestrá nabídka deštníků!

V obchodě IOAMO koupíte i stylové kabelky ideální k valentýnskému outfitu, v červených, nebo růžových tónech. Tyto kabelky samozřejmě vynosíte i v jiné dny, nejen na Valentýna! :)

A pokud vás nějaká krásná kabelka z mého článku zaujala, můžete pro ni poslat i svou drahou polovičku – kabelka, peněženka…jako dárek na Valentýna přece nikdy nezklame, že? :)

Obchod IOAMO najdete na nové adrese, v centru Brna na Masarykově 2.

ODKAZ: IOAMO / web, eshop

ODKAZ: IOAMO / facebook

ODKAZ: IOAMO / instagram