Po Vánocích zpátky do formy!

Kdy jindy je lepší čas začít na sobě pracovat, než od nového roku? Určitě jsou mezi vámi ti, kdo si dáváte i novoroční předsevzetí, že začnete cvičit, chodit do posilovny a zdravě jíst… Jak sama moc dobře vím :), donutit se k něčemu takovému občas stojí velké přemlouvání… Ideální je pohybovou aktivitu zařadit do běžné denní rutiny – a třeba i doma! V následujícím článku mám pro vás pár tipů na sportovní vybavení z eshopu Mastersport, které nezabere moc místa a vystačí k perfektnímu posilování celého těla. Inspirujte se!
POZOR! Mám pro vás slevový kód na nákup na eshopu www.mastersport.cz! Kód MISAMASTER10 platí do 22. února na produkty z kategorie fitness značky Master, sleva se nevztahuje na akční balíčky.

Přiznávám, že patřím k těm lidem, kteří návštěvu fitness center moc nemusí. Není to až tak o tom, že by se mi nechtělo cvičit, ale vadí mi často přeplněné prostory, nedostatek soukromí a vůbec i fakt, že mě při cvičení třeba někdo pozoruje. Ze skupinových aktivit si ráda zajdu na jógu, ovšem co se fitness cvičení týká, tak raději si dám do těla doma. :)

Každý den chodím na hodinu ven se psy, což je pro mě i kardio cvičení – rychlá chůze, běh, navíc spojená s venčením mých čtyřnohých kamarádů mi takto naprosto vyhovuje. A doma si pak několikrát do týdne ještě zacvičím pro posílení těla, protažení, pro budování svalové hmoty. Stačí mi k tomu pár pomůcek, které vám vybavení fitka v mnohém skvěle nahradí. A jak píšu v úvodu, fajn je, že tyto věci jsou i velmi skladné a nezaberou moc místa.

Mám pro vás pár tipů na perfektní sportovní vybavení pro domácí fitness! Všechny tyto věci mám z eshopu www.mastersport.cz, kde koupíte sportovní náčiní pro celou řadu indoor i outdoor sportů, a to za senzační ceny. A mimochodem, velký výběr sportovních potřeb je tu i pro děti!

Základním vybavením pro cvičení doma je rozhodně vhodná podložka – vynikající je například podložka na cvičení Master. Je dostatečně dlouhá, dá se srolovat a jednoduše i přenášet, uklidit – třeba pod postel.

Je z velmi příjemného materiálu, který je protiskluzový, odolný proti vlhkosti a potu. Horní strana je z příjemného korku, který je měkký a tlumí nárazy.

Podložku užijete třeba i na jógu, meditaci, na protahování – zkrátka, bude se vám rozhodně hodit na celou řadu aktivit!

Skvělá věc pro zlepšení koordinace, posílení svalů – i těch, které se při běžných aktivitách hůř zapojují, je balanční podložka Master. Mimo to, cvičení na této podložce je navíc i opravdu zábavné! :)

Na této balanční podložce můžete provádět celou řadu cviků, které byste běžně cvičili na zemi. Na podložce posilujete a tvarujete zejména oblasti stehen a lýtek, cvičení je super i na posílení zádových svalů.

Pro domácí cvičení se vám rozhodně bude hodit i sada neoprénových činek Master. Super jsou pro celou řadu aktivit, kdy potřebujete zvýšit zátěž. Balení činek obsahuje vždy dvě činky ve stejné hmotnosti po 1, 2 a 3 kg.

Alternativou činek pak je i kondiční zátěž na zápěstí a nohy, jednoduše připnete na zápěstí, nebo kotníky.

Možná ne tolik známá pomůcka na cvičení, která se ale také hodí, je pilates kruh Master. Jedná se o pružný kruh, který stlačujete a posilujete svaly rukou, nebo nohou. Opět zátěžový prvek, funguje na jednoduchém principu – ale divili byste se, jak skvěle svaly posílí!

A na závěr moje nejoblíbenější věc, která vám pomůže tvarovat dokonalý zadeček – Twist stepper Master! Jak jistě víte, pro hýžďové svaly je perfektní třeba chůze do schodů – a tento stepper něco podobného simuluje. Cvičení na stepperu posiluje nejen hýžďové svalstvo, ale i svalstvo dolních končetin. Navíc je to i skvělá kardio zátěž, pravidelným cvičením se zlepšuje oběhový systém.

Balení obsahuje i gumy, které můžete do cvičení zapojit. Na dispeji pak sledujete i čas cvičení, spotřebu kalorií a počet kroků.

Moc fajn věc, která je opět velmi skladná!

Mimo to, výše uvedené věci jsou i cenově přijatelné, na eshopu Mastersport nyní mnohé i ve slevách, mrkněte – link k nákupům níže!

POZOR! Mám pro vás slevový kód na nákup na eshopu www.mastersport.cz! Kód MISAMASTER10 platí do 22. února na produkty z kategorie fitness značky Master, sleva se nevztahuje na akční balíčky.

ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / facebook
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / instagram

ODKAZ: MASTERSPORT.SK / web, eshop