Nejlepší produkty, bez kterých se na cestách neobejdu!

Cestování je mou vášní – a i díky tomu, že cestuji poměrně často, mám už pár tipů, které produkty z řady kosmetiky si sbalit – aby se vešly pohodlně do cestovní kosmetické tašky a hlavně, aby nebyly zbytečné… Využijte cestovní balení mini kosmetických přípravků a hlavně, vsaďte i na produkty s multi využitím. Inspiraci najdete v článku…

Na cesty – zahraniční, ale i tuzemské vyrážím poměrně často a tak mám už i dost zkušeností, co si sbalit s sebou, tedy zejména v ohledu kosmetiky. Vím přesně, které produkty chci mít vždy po ruce a které naopak příliš nevyužiji.
Ideální jsou zejména cestovní balení kosmetiky, tedy nejrůznější menší balení, která vám v kosmetické taštičce nezaberou moc místa.

Můj tip – pokud se váš oblíbený produkt v cestovní velikosti nevyrábí, pořiďte si malé prázdné lahvičky a dózy, kam si vždy na cesty odlejete potřebné množství.

Já si ovšem na cestování kupuji zejména právě cestovní balení kosmetiky, která mám ve své kosmetické taštičce stále – a nevybaluji je.
Doporučím vám své NEJ!

Vatové tamponky v mini balení – super jsou třeba tyto, Saffee Cleansing Cotton Pads. Jsou po 50 kusech, na týdenní dovolenou i na mnohem déle vám jistě budou stačit.

V mé kosmetické cestovní taštičce také nikdy nechybí hydratační krém. Hydratace pleti je obzvlášť důležitá – a to zejména i při cestování letadlem, kdy dochází k nadměrnému vysoušení. Nedám dopustit na Neutrogena Curcuma Clear, je vysoce hydratační, navíc s obsahem antioxidantů.

Hydratace celého těla je ovšem také důležitá, já nyní používám krém Apivita Pure Jasmine, je velmi příjemný, krásně voní a opět v mini verzi.

Na odličování využívám na cestách mini balení micelárních vod od Biodermy! Mojí oblíbenou je ta na citlivou pleť, Bioderma Sensibio H2O.

Balzám na rty! Bez toho se neobejdu za žádné situace. Můj nejoblíbenější už hezkou řadu let je Carmex Classic. Dokáže rty velmi rychle hydratovat, obnovit jejich hebkost. Používám jej v silné vrstvě na noc i coby hydratační masku na rty!

Na cesty si s sebou beru i svůj nejmilovanější parfém, pánský Hugo Boss BOSS Bottled. Ano, používám pánské vůně, zkrátka mi voní lépe. :) A tento se prodává i v malém balení, na cesty, do letadla, super!

Co se pak týká líčidel, vsaďte na cesty na ta s multifunkčním využitím!
Tvářenka, oční stín i rozjasňovač v jednom může být třeba MAC Cosmetics Mineralize Blush – tvářenka s lehounkým třpytem. Já ji používám právě i jako oční stín.

Na cesty se vám mohou hodit i cestovní fény / cestovní žehličky na vlasy. Mrkněte na Notino, mají zde obrovský výběr – a mnohé modely i za super ceny!