Nádherné novinky v obchodě Casa Mia

Pokud hledáte inspiraci, kam v Brně pro skutečně nádherný a originální nábytek, nebo bytové doplňky, mám pro vás dnes skvělý tip – za mě je ten nejlepší výběr v obchodě CASA MIA, který najdete v interiérovém centru Soho u nákupního centra Olympia. Navíc, ceny jsou tu, řekla bych, velmi přijatelné. Nedávno jsem se sem zastavila omrknout novinky – a rovnou jsem je nafotila i pro vás, ať máte přehled! Tady je moje reportáž!

Zcela upřímně, o tom, jaké poklady nabízí právě obchod Casa Mia, jsem dlouho netušila – až mi to bylo líto, protože v době, kdy jsme zařizovali celý dům, bych tu tolik věcí vybrala! A těším se, protože koncem tohoto roku vybavuji svoji kancelář a už jsem si tu pár úžasných kousků vyhlédla.

Sortiment v obchodě Casa Mia, který najdete v prním patře interiérového centra Soho, je opravdu široký. Koupíte tu designový a originální nábytek, postele, sedací soupravy, ale i dekorace, bytové doplňky, designová svítidla a dokonce, nádherné umělé květiny, k nerozeznání od těch pravých…

Jak jsem už zmínila v úvodu, ceny jsou zde, myslím, přijatelné. Za tak krásné, jedinečné a často ručně dělané věci nezaplatíte žádné vysoké sumy. A co je důležité říct, vše je zde velice kvalitní, mnohé kousky jsou vyrobené z masívu a věřte, že je budete mít – třeba na celý život… :)

Nádherný je například nábytek z INDIE, který si CASA MIA nechává dovážet napřímo – nekupuje ho ve velkoobchodech. Tyto kousky jsou skutečně jedinečné a věřím, že se stanou tím nejkrásnějším prvkem každého interiéru.

Dále tu najdete belgické sedačky ROM – ty si můžete dokonce nechat vyrobit na míru. Vyrábí se po 20cm, nebo dokonce po 10cm, nejsou modulové. Za zmínku stojí i konfigurační program, kde klient uvídí svou novou sedačku ve 3D vizualizaci a sám si ji celou sestaví, sedačku si může pak prohlédnout i v obchodě. Určitě si tu prohlédněte také bytové doplňky PTMD z Holandska – CASA MIA je jejich výhradními dovozci.

Aktuálně je zde i celá řada novinek – já jsem vám je nafotila pro inspiraci, fotky najdete jak v tomto článku, tak i ve fotogalerii pod ním. ;)

Za pozornost rozhodně stojí třeba sedačka „Tasman“ – je vyrobena z nového materiálu vhodného pro domácí mazlíčky (nebo malé děti :)), materiál je „aquaclean“. Na výběr je i velký výběr barev.

Krásná je i postel Glamour – v obchodě Casa Mia je oběcně velký výběr postelí na míru v různých materiálech a matrací pro všechny požadavky. Opravdu to jsou krásné kousky, vyberete si takovou pro všechny typy a styly interiérů.

Mě si získaly i různé doplňky, lampy, zrcadla a právě kousky holandské značky PTMD.

A POZOR!!! 
Aktuálně je v Casa Mia slevová akce, která platí na druhý koupený doplněk, ten dostanete se slevou 30% – tak toho využijte. ;)

ODKAZ: CASA MIA / web

Obchod a showroom Casa Mia najdete v interiérovém centru SOHO, v Brně, u nákupního centra Olympia.