Nádherné dorty i vánoční cukroví z cukrárny Lucius v Syrovicích

Před nedávnem jsem vám zde představila cukrárnu Lucius, kterou najdete kousek od Brna, v Syrovicích. A protože se právě tato cukrárna u vás setkala s velmi pozitivními reakcemi, chci vám o ní napsat něco víc… ;) Cukrárna totiž kromě pestré nabídky domácích dezertů a zákusků nabízí i další služby a sortiment – třeba krásné dorty pro jakékoliv příležitosti, nebo vánoční cukroví. Navíc, u všeho, co v této cukrárně vyrobí, máte záruku prvotřídní kvality! Víc v následujícím článku…

Cukrárna Lucius v Syrovicích opravdu stojí za návštěvu – a pokud jste přímo z Brna, nemyslete – je to sem jen kousek (Syrovice jsou jen pár kilometrů vzdálené od Rajhradu).

Prostory cukrárny jsou nové, velké a opravdu hezké, útulné a dětičky tady jistě pobaví kreslené postavičky čertíka Luciuse na zdech. :) Ovšem a to hlavní! Mají tu opravdu úžasné sladké dobroty, dezerty, zákusky, zmrzlinu – zkrátka vše, čím si jistě čas od času rádi osladíte život. :)

Já jsem vám už o cukrárně Lucius zde, na blogu, psala – byla to reportáž na základě mé návštěvy (více ZDE). I mně tu moc chutnalo, musím říct, že tak dobrou likérovou špičku jsem neměla snad od svého dětství. :)

Co vám chci připomenout – tak vše vyrábí přímo v této cukrárně a hlavně, z opravdu kvalitních surovin.

Cukrárna Lucius se zaměřuje na výrobu tradičních, klasických a oblíbených českých zákusků a dezertů – vše připravují z prvotřídních ingrediencí. Používají zde kvalitní másla, živočišné šlehačky, vlašské ořechy, rum, 70% čokoládu…

Jak jsem zmínila v úvodu, tak kromě pestré nabídky dezertů a zákusků si právě z této cukrárny můžete objednat i krásný dort, pro jakoukoliv příležitost!

Dorty mají opravdu povedené, o čemž se můžete přesvědčit i na fotkách v článku. Navíc samozřejmě platí, že i dorty jsou vynikající, vyrobené z toho NEJ – a na chuti se to rozhodně projeví.

Dorty si tu můžete objednat třeba pro dětské narozeniny – design a styl je na vás, stačí říct, s jakým motivem, obrázkem, postavičkami, v jakých barvách…by měl dortík být. Vím, že děti mají v tomto ohledu opravdu pestré nápady, ovšem věřte, že vám zde moc rádi vyhoví. :)

Připraví vám zde i překrásný dort svatební – ať už v oblíbeném „nahém“ stylu, nebo v klasickém designu. Opět si můžete vybrat, nebo stačí říct vaši představu.

Kromě svatebního dortu vám zde na svatbu připraví i celý sweet bar, nebo tradiční svatební cukroví.

Opravdu oblíbené je zde vánoční cukroví – i to si můžete v cukrárně Lucius objednat. Určitě doporučuji si hlídat termíny a objednat co nejdříve – právě o vánoční cukroví je tu opravdu velký zájem.

A ruku na srdce – kdo z nás si nechce od pečení v předvánoční době odpočinout. ;)

Tak co říkáte, myslím, že pokud chcete mít pro jakoukoliv příležitost opravdu vynikající a krásný dort, sweet bar, nebo cukroví – je cukrárna Lucius spolehlivou zárukou úspěchu. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Cukrárnu Lucius najdete v Syrovicích u Brna, na adrese Syrovice 528.

ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / web
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / facebook
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / instagram