Trápí vás nedostatek místa pro uložení věcí? Mám pro vás zajímavý tip!

Dnes mám pro vás článek na poměrně nezvyklé téma, které doposud na mém blogu nebylo… :) I proto věřím, že by následující tip mohl celou řadu z vás oslovit, zaujmout a možná vám pomůže vyřešit tíživou situaci, pokud vám doma, nebo v práci chybí úložný prostor. V Brně totiž máme zajímavou novinku – skladovací prostory ve formě úložných kontejnerů Diskont Depot, které jsou určené i široké veřejnosti! Skladování je zde zcela bezpečné, kontejnery jsou střežené. Pro víc informací čtěte dál…
Určitě to sami dobře znáte – v průběhu života všichni hromadíme spoustu věcí a prostoru, kam je uložit, ubývá. Často se tak musíme rozhodovat, zda a kterých věcí se budeme muset zbavit. A takové rozhodování nebývá většinou snadné.
Zvláště, pokud bydlíte v malém bytě, nebo nemáte prostory k ukládání věcí, ať už to jsou půdy, garáže, nebo další místa, která se pro uložení věcí hodí. Nebo naopak řešíte uskladnění věcí, zboží v rámci vašeho zaměstnání.
I proto vás můžete oslovit můj následující tip, který vám tuto situaci může pomoci vyřešit.
V Brně máme totiž nově a na dvou místech skladovací kontejnery společnosti Diskont Depot GmbH.
Cílem této společnosti byl od počátku pronájem skladovacích kontejnerů koncovým zákazníkům. Diskontní skladování nabízí na 12 místech po celé Evropě a nyní také na dvou místech u nás, v Brně.

Uložení vašich věcí je možné v kontejnerových boxech ve 2 základních velikostech s non-stop přístupem. Sklady v Brně jsou střežené, nemusíte mít tedy obavu o bezpečnost svých věcí. Umístění věcí v kontejnerech je po 24 hodin, 365 dní v roce. Navíc, při ročním pronájmu máte měsíc zdarma. 

Do kontejnerů si můžete uložit opravdu cokoliv, je to jen na vás – ať už osobní věci, věci, které nemáte kam dát a nechcete se jich zbavovat, nebo kontejnery můžete využít k uložení zboží v rámci zaměstnátní…

Kontejnery pro uložení věcí jsou ideální například i pokud se stěhujete, nebo rekonstruujete dům a nevíte, kam vše uložit.

Skladovací prostory jsou čisté, bezpečné a máte zajištěný non-stop přístup.

Skladovací prostory jsou umístěné ve firemním střeženém areálu v Brně na ulici Vídeňská a Křižíkova – více ZDE.

Tak co říkáte, informace, která se může hodit, že? Tak ať o této službě víte! ;)