Podzimní móda pro dětičky z obchodu Original Marines

Podzim je tu! A s ním i podzimně laděná móda, nejen pro nás, dospělé, ale samozřejmě také pro děti! A právě dětem je věnován můj dnešní článek. Mám pro vás opět inspiraci z obchodu Original Marines v Galerii Vaňkovka, kde mají aktuálně už opravdu pestrou podzimní kolekci. A je z čeho vybírat – pro kluky, holčičky i batolata, a to jak v kamenných obchodech, tak i na webu www.originalmarines.cz! Přesvědčím vás ve své následující reportáži…

Pokud máte doma děti, určitě to dobře znáte – s příchodem každého nového ročního období je potřeba dětem doplnit šatník. Navíc – k podzimu se váže i začátek školního roku a nyní pořizujeme dětem oblečení snad nejvíc. Mám doma dva malé kluky a tak vím, o čem je řec. :)

Ať už pro děti sháníte oblečení k jakékoliv příležitosti – právě do školy a školky, na běžné nošení, ven na hřiště, nebo na slavnostní a okázalé příležitosti, spolehnout se můžete rozhodně právě na nabídku obchodu Original Marines ve Vaňkovce.

Mají tu vždy překrásné věci, ze kterých je radost vybírat! A co víc, oblečení Original Marines je kvalitní, krásně barevné a veselé, často s motivy oblíbených pohádkových hrdinů – a právě takové věci mají děti přece nejraději. ;)

Zpátky k aktuální nabídce v obchodě Original Marines – co tu tedy teď najdete?

S příchodem chladnějšího počasí se budou hodit určitě nejrůznější bundičky – a právě těch tu mají pestrý výběr.

Mě hlavně zaujaly módní bundy typu křivák – úplně jak pro „dospěláky“!

Pro kluky mají boží „biker jacket“, pro holčičky krásné semišové křiváky – v růžové, nebo bílé barvě.

Pokud dáváte přednost spíš sportovním bundách, tak i těch tu mají spoustu – v mnoha krásných barvách, pro holčičky je super třeba bundička v růžovo-fialových tónech…

A mimochodem, právě tato kabelka, kterou vidíte na fotce, se k takové bundě víc než hodí – pro holčičky parádnice nutná věc! :)

Super jsou tu i praktické teplé vesty, které děti užijí do nestálého počasí, kdy ráno bývá chladno a přes den se pak oteplí.

Moc povedené jsou i džínové bundy pro holčičky, hodí se kombinovat úplně se vším!

Menší děti tu ocení určitě kolekce oblečení s postavičkami nesmrtelných oblíbenců – Mickeyho Mouse, Toma & Jerryho, Minnie, nebo Daisy…

Vůbec, oblečení pro batolata je tu vždycky úplně nejvíc roztomilé!

A až tu budete, mrkněte i na doplňky – dětské kabelky, batůžky, spodní prádlo, nebo čepičky – děti v Original Marines vybavíte od hlavy až po paty. ;)

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram